Kup książkę [edytuj książkę]

Uratuj mnie

Zoey chciałaby zapomnieć. O tym, że jej ojciec spotyka się z dwudziestoczterolatką. O tym, że jej matka przeżyła załamanie. O tym, że szkolny outsider, Doug, nie daje jej spokoju. Życie Zoey jest kompletnym chaosem i dziewczyna radzi sobie z nim w jedyny sposób, jaki zna – jest idealna. Doskonała córka, doskonała uczennica, doskonała dziewczyna doskonałego Brandona. Do czasu. Pewnej nocy Zoey cudem uchodzi z życiem z wypadku. Kiedy budzi się w szpitalu, nie pamięta niczego z minionego wieczoru – wie tylko, że coś poszło bardzo, bardzo nie tak..
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Masz mój numer komórki. Zachowam go, kiedy pójdę na studia. - Przewrócił oczami. - Jeśli pójdę na studia. Zachowam go, gdziekolwiek pójdę. - Popatrzył prosto na mnie. - Gdybyś kiedykolwiek chciała zrobić to, co Twoja mama, zadzwoń do mnie. Wzdrygnęłam się. - Nie zamierzam. - Proszę. - Pierwszy raz słyszałam, jak Doug powiedział do kogoś to słowo. Potrząsnęłam głową. - Chodzi mi o to, że nie zamierzam robić nic takiego. - Ale gdyby jednak, zadzwoń. Obiecaj mi to."
Dodał: Miravelle Dodano: 18 II 2014 (ponad 5 lat temu)
+2 0


"Jednakże w czerwcu, kiedy tata powiedział mamie o Ashley, coś się ze mną stało. Nie potrafiłam przestać myśleć o seksie: mój tata uprawiał seks, Ashley uprawiał seks, wszyscy pracownicy akwaparku uprawiali seks - wszyscy, z wyjątkiem mojej mamy i mnie."
Dodał: Miravelle Dodano: 18 II 2014 (ponad 5 lat temu)
+1 0


"Wygląd ma ogromne znaczenie, ponieważ silniejsi ludzie zaatakują cię mimo wszystko ale słabszych zniechęcisz do konfrontacji jeśli będziesz sprawiać wrażenie osoby zamożnej, eleganckiej i pozbieranej."
Dodał: 93asia Dodano: 13 IV 2016 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 10 IV 2016, 12:29:08 (ponad 3 lat temu)
0 0
Jedna z lepszych z gatunku young adult... nie jest aż tak przewidywalna jak cała reszta, dodatkowo nutka tajemnicy ciągnąca się przez całą książkę powoduje że wciągnie wystarczająco aby przeczytać całą w jeden wieczór
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7686-166-1
Ocena: 4.93
Liczba głosów: 16
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: rapmetka
08 II 2013 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają