Kup książkę [edytuj książkę]

Ze szczęściem w ciuciubabkę

Czym jest szczęście dla głównej bohaterki powieści Evy Sion i Ewy Witkiewicz „Ze szczęściem w ciuciubabkę”? Czy marzenia o niej to tylko widzimisię niezadowolonej mężatki. Emma już kilkanaście lat jest żoną Pascala – znawcy branży ekskluzywnych zegarków. Oboje mieszkają w Szwajcarii i dla znajomych wydają się być zgodnym i udanym małżeństwem. Lecz okazuje się być inaczej. Kobieta niezadowolona wpada w pułapkę nałogu. Jak sobie z nim poradzi. Jak dotąd skrzętnie ukrywa przed znajomymi i mężem swoją tajemnicę. Trafia do AA, gdzie usilnie pracuje nad sobą. Czy prócz zapanowania nad nałogiem uda jej się odnaleźć to czego tak usilnie szuka od lat?

Emma jest architektem, pasjonuje się renowacją i restaurowaniem starych obiektów. To także dzięki tej pasji może zapomnieć o otaczających ją problemach. Ale jest coś jeszcze, co pozwala choć na chwilę przenieść się do czasów kiedy była kobietą szczęśliwą. To częste wyjazdy Emmy do Polski pozwalają jej nie tylko odwiedzić schorowaną ciotkę, ale także pobyć z dala od „toksycznego związku”. Czy kiedyś postanowi na stałe się tutaj przenieść? Czy odnajdzie w sobie tyle siły by zakończyć coś co już dawno powinno się stać? Niestety ciocia, z którą kobieta jest emocjonalnie związana niespodziewanie umiera. Jak z tą wiadomością poradzi sobie Emma? Czy to na zawsze przekreśli jej wyjazdy do Polski, w końcu przyjeżdżała tu dla niej. Ale czy tylko? Może wyjazd to także pretekst by oddalić się od męża?

Książka ukazała się już na rynku i dostępna jest w sprzedaży. Szkoda, ze ukazała się tylko jako ebook, gdyż w jakiś sposób zawęża grono czytelników. Nie wszyscy mają dostęp do tej formy książki z uwagi na posiadanie czytnika. Jednak dobra wiadomość jest taka, że rozwój ebooka na rynku znacznie się poprawił. Czekam z niecierpliwością na kolejne części powieści Evy Sion, które na język polski przełożyła powieść Ewa Witkiewicz, przyjaciółka autorki.
http://www.ebooki123.pl/ze-szczesciem-w-ciuciubabke_p85

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-6354-830-8
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
01 II 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają