Kup książkę [edytuj książkę]

Powołany do życia

"Mieli paść sobie w ramiona i nigdy już siebie nie opuszczać. Miały być łzy i pocałunki. Słowa miłości. A teraz co? Nic z tego nie wyszło. Ona jest ćmą, a on jest drzewem. Jakie to okrutne zrządzenie losu. Maleńki owad i wielkie drzewo..." Pełna magii i ciepła opowieść o miłości. Dziewczyna za pomocą magicznych rytuałów przywołuje miłość doskonałą. Niestety jej wybranek okazuje się istotą z innego wymiaru, która za sprawą swojego władcy szybko wraca do swojego świata. Czy niezwykła podróż w jaką uda się Sara wcielając się w postać ćmy pozwoli jej odnaleźć zamienionego w płaczące drzewo wybranka? Czy miłość zwycięży?

Ona jest ćmą, a on jest drzewem. Jakie to okrutne zrządzenie losu. Maleńki owad i wielkie drzewo. Wybucha gorące uczucie, jednak zakochani nie mogą cieszyć się długo swoim szczęściem, ponieważ Bóg Mo wzywa do siebie z powrotem ów byt. Mariusz musi porzucić Sarę i ludzkie wcielenie, na przekór sercu, które się w nim wykształca na ziemi. Sara nie potrafi i nie chce pogodzić się z e stratą miłości.
Książka niezwykła. Czaruje swą zmysłowością i ukrytym przed nami tajemniczym światem, który dzięki bohaterce będziemy mogli poznać. Jest to również opowieść o miłości, takiej szczerej i prawdziwej oraz o odkupieniu i niełatwych wyborach, które jednak nadają naszemu życiu szczególnej wartości.
„Powołany do życia” to książka o magicznej miłości, przyjaźni, podejmowaniu trudnych decyzji czy też walce o marzenia i odzyskanie bliskich sobie ludzi zwłaszcza gdy okazało się, że zostały zamienione w drzewo. Polecam wszystkim pragnącym rozrywki na dobrym poziomie oraz czytelnikom ceniących umiejętne połączenie wątków realistycznych i fantastycznych.
Sylwia Niemczyk to pisarka która zadebiutowała w roku 2010 wydając „Powołany do życia” w formie drukowanej, a następnie w 2012 roku wydała swą kolejną powieść o miłości „Naszyjnik z łez”. Jest to zaskakująca powieść o uczuciu, przepełniona erotyzmem. W książce nie brak wątku kryminalnego. Wspaniała, przepięknie przedstawiona powieść, o młodej szamance, którą prześladują dziwne koszmary i wizje przyszłości. Serdecznie polecam obie książki.

druk http://merlin.pl/Powolany-do-zycia_Sylwia-Niemczyk/browse/pr...
ebook http://www.ebooki123.pl/powolany-do-zycia_p211 (Wydawnictwo Psychoskok
Data publikacji - 9 kwiecień 2013
Język polski
Ilość stron - 178
Wydawca - Psychoskok
ISBN 978-83-7900-047-0

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Poligraf
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-88330-02-5
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
04 I 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają