Kup książkę [edytuj książkę]

Mroczne Intrygi. Pani Noc

Nocni Łowcy z Los Angeles są głównymi bohaterami powieści „Pani Noc”, pierwszej odsłony najnowszego cyklu Cassandry Clare zatytułowanego „Mroczne Intrygi”, kontynuacji bestsellerowej serii „Dary Anioła”.

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć.
Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby
jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce…
Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą?
Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, „Mroczne Intrygi”, wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.

Premiera książki zaplanowana jest na 8 marca 2016 (USA).

Seria Mroczne intrygi:

1. Pani Noc
2. Lord of Shadows
3. The Queen of Air and Darkness

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Albo walczyliście z siłami zła, albo byliście na znacznie bardziej szalonym przyjęciu niż my."
Dodał: Magda1116 Dodano: 04 V 2016 (12 miesięcy temu)
+2 0


"– Mazeł tow dla obojga – powiedział Jace, opierając się o poręcz schodów. – W każdym razie byliśmy na przyjęciu, kiedy Magnus otrzymał zawiadomienie o magii nekromanckiej w okolicy Instytutu w Los Angeles. Próbował skontaktować się z Malcolmem, ale bez skutku. Dlatego wymknęliśmy się, tylko we czworo. Co moim zdaniem jest ogromną stratą dla przyjęcia, bo właśnie miałem wygłosić toast, który byłby rewelacyjny. Simon nigdy więcej nie mógłby się pokazać nigdzie publicznie.
– Nie do końca o to chodzi w toastach na przyjęciach zaręczynowych – powiedziała Clary."
Dodał: Magda1116 Dodano: 04 V 2016 (12 miesięcy temu)
+1 0


"– Dorabiał się szybko, bo dodawał do swojej pizzy proszków uzależniających.
– To... szczera prawda! – wyrwała się Emma, żeby nikt nie zauważył zdumienia, z jakim Arthur zamilkł. – W mieście jest mnóstwo ludzi tak uzależnionych, że zrobią wszystko, byleby dostać więcej pizzy.
– Zniewolenie pizzą? – powiedział Jace. – To bez wątpienia najdziwniejsze... – Urwał, kiedy Clary nadepnęła mu na stopę. – To brzmi poważnie. Wiadomo, uzależniające proszki demoniczne i tak dalej."
Dodał: Magda1116 Dodano: 04 V 2016 (12 miesięcy temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MAG
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7480-640-4
Ocena: 5
Liczba głosów: 11
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Alia
11 XII 2012 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają