Kup książkę [edytuj książkę]

Zasada dwóch minut. Nie mogę się doczekać nieba. Zło wcielone. Długa droga do domu

ZASADA DWÓCH MINUT - ROBERT CRAIS
Max Holman, ongiś przestępca i narkoman, teraz pragnie rozpocząć nowe uczciwe życie. Niestety, w dniu, w którym po dziesięcioletniej odsiadce wychodzi z więzienia, wszystko bierze w łeb. Max dowiaduje się, że zamordowany został jego syn. Większość poszlak wskazuje, że było to przypadkowe zabójstwo, ale gdy ofiarą jest policjant - zwłaszcza policjant, którego ojciec miał konflikty z prawem - motywy zbrodni nie są proste.

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NIEBA - FANNIE FLAG
W sennym miasteczku Elmwood Springs w stanie Missouri mieszka życzliwa całemu światu Elner Shimfissle. Pewnego dnia Elner postanawia zrobić sąsiadce w prezenci dżem z fig. Wychodzi na podwórko, wspina się po drabinie na wielkie drzewo figowe... i trafia w miejsce, jakiego nie wiedziała nawet w snach. Wizyta w innym świecie na zawsze odmieni jej życie, a także życie wszystkich bliskich jej ludzi.

ZŁO WCIELONE - GREG ILES
Pozbawiony skrupułów naukowiec i chciwy prawnik tworzą szatańską spółkę. Udzielają pomocy" bogatym mieszkańcom Luizjany, którzy chcą się pozbyć współmałżonków, unikając kosztów rozwodu i związanych z nim kłopotów. Zbrodniczy proceder kwitłby zapewne w najlepsze, gdyby nie Alex Morse, agentka FBI, która podążając tropem tej przestępczej działalności, uparcie depcze po piętach pomysłodawcom.

DŁUGA DROGA DO DOMU - WILL NORTH
Czasem osoba, na którą czekasz całe życie, pojawia się dosłownie znikąd. Doświadczyła tego Fiona Edwards, właścicielka walijskiej formy, kiedy na progu jej domu nieoczekiwanie stanął Alec Hudson, przybysz z dalekiej Ameryki. Ale czy cud miłości, o jakiej oboje marzyli, zdoła przezwyciężyć trudy codziennego życia? I czy szukając właściwego rozwiązania, Fiona i Alec ocalą to wszystko, co wspólnie odnaleźli?

[Reader's Digest, 2008]

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Readers Digest
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-60530-38-2
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
28 XI 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają