Kup książkę [edytuj książkę]

Dom nad morzem

Dziesięcioletnia Floriana jest zachwycona pięknem wspaniałej willi w Toskanii, stojącej nad morzem, tuż za małą wioską, w której mieszka. Lubi zaglądać do otaczającego willę ogrodu przez rozpadający się mur i wyobrażać sobie, że pewnego dnia umknie przed swoją nieciekawą, ubogą egzystencją i zamieszka w luksusie. I nieoczekiwanie jej marzenie częściowo się spełnia - Dante, syn bogatego przemysłowca, właściciela willi, zaprasza ją do siebie. Od tej chwili Floriana mocno wierzy, że jej przeznaczeniem jest życie w willi, w cudownych ogrodach, u boku Dantego. Jednak gdy oboje dorastają, przekraczają niewidzialną linię, narażając na niebezpieczeństwo to, co wydaje im się rzeczą najdroższą na świecie...[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Często dokonujemy wyborów, które wywierają wpływ nie tylko na nasza przyszłość. Wyobraź sobie, że wrzucasz kamyk do wody... Myślisz, że kamyk po prostu opada na dno, ale to nieprawda, bo jego wrzucenie powoduje powstanie kręgów, które sięgają aż do brzegu i unoszą lezący tam liść. W wodzie właśnie toną trzmiel, a teraz może już wdrapać się na listek. Trzmiel podrywa się do lotu i po chwili przysiada na ręce dziecka, które przygląda mu się z zachwytem. Rodzice dziecka kłócą się w pobliżu, ale matka widzi trzmiela i wpada w panikę, ze owad użądli jej pociechę. oboje rzucają się na pomoc dziecku i zapominają o kłótni, połączeni miłością do dziecka. Trzmiel odfruwa i... Chodzi mi o to, że nic, co robimy, nie odbywa sie w izolacji od reszty świata. Wybory których dokonujemy są ważne..."
Dodał: martazel Dodano: 28 II 2013 (ponad 7 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7799-774-1
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
16 X 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają