Kup książkę [edytuj książkę]

Dziewczyna, która chciała zbyt wiele

Going Too Far
Wszystko, czego pragnie Meg, to uciec. Uciec z rodzinnego miasteczka. Uciec ze szkoły. Uciec od przywiązanych do skrajnie nudnego życia rodziców. To dlatego pewnego dnia posuwa się za daleko. Łamie prawo i zostaje schwytana przez policję.

John ma dziewiętnaście lat. Był świetnym uczniem. Mógł iść do collage'u. A jednak z jakiegoś powodu zdecydował się zostać. Przestrzegać prawa. Służyć i chronić. To dlatego nie potrafi spojrzeć przez palce na wybryk Meg. Chce dać dziewczynie nauczkę.
Zbuntowana nastolatka i młody policjant. Ona wyśmiewa jego zasady. On krytykuje jej rebelianckie zapędy. Doprowadzają się do szału. Testują swoje granice. Aż, któregoś dnia, obydwoje posuwają się za daleko.[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Mógłbyś pracować jako gliniarz, a sztuką zajmować się po godzinach. Czułbyś się bardziej spełniony, bo studiowałbyś to, co chciałbyś. Jeżeli nie, stałbyś się zgorzkniałym mężem i ojcem i do końca życia żałowałbyś, że z tego zrezygnowałeś, chociaż miałeś szansę."
Dodał: Miravelle Dodano: 24 IX 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Los to coś, co wyciągasz jak słomkę. To szansa. Ty nie skorzystałeś z szansy. Ty swój los celowo wybrałeś. Jeżeli jesteś z niego niezadowolony, możesz to zmienić."
Dodał: Miravelle Dodano: 24 IX 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Wiedziałam, że nie powinnam podchodzić zbyt blisko, bo zawsze łatwiej obserwować wszystko z zewnątrz. Wiedziałam o tym, a jednak podeszłam zbyt blisko."
Dodał: Miravelle Dodano: 24 IX 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7686-154-8
Ocena: 4.77
Liczba głosów: 20
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: elfijka
15 X 2012 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają