[dodaj komentarz]

Komentarze do książki Pięćdziesiąt twarzy Greya

Dodano: 05 XI 2013, 18:00:36 (ponad 7 lat temu)
+2 0
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to powieść dobra, ale nie powala na kolana. Dość długo ją czytałam, bo niekiedy była dość męczącą, bo przez całą powieść "kręcimy się wkoło Maciejów". Nie rozumiem jej fenomenu, choć myślę, że sukces odniosła tylko dlatego, że jest w niej dużo seksu. Czytając niekiedy było ciekawie, nużąco, a momentami irytująco. Bardzo mi się jednak podoba postać Christiana Greya, który nie jest jednoznaczny, a jest nieprzewidywalny i momentami niebezpieczny. Czy sięgnę po kolejne części? Chyba tak. Choć podejrzewam, jak tak historia się skończy i jestem na 90% pewna, że mam rację. Ale sięgnę z ciekawości, czy ich poziom się podniesie, czy wręcz przeciwnie. Zobaczymy.
Oceniam książkę na: 4.0
Dodano: 08 VII 2013, 19:06:01 (ponad 7 lat temu)
+1 0
Fabuła może i momentami ciekawa. Są momenty, które wciągają, ale przez większą część książki odnosiłam wrażenie, że treść jest bardzo płytka. Nie dawno czytałam trylogię Millenium i naprawdę mnie wciągnęła, ta książka, tak nie do końca.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Wszystkich komentarzy: 2

Komentarze użytkowników Facebooka

Informacje

Tutaj wyrazisz swoją opinię, która może zachęcić innych do przeczytania tej książki.

W komentarzach nie wolno zadawać pytań. Służą do tego tematy dyskusji. Niezastosowanie się będzie skutowało usunięciem komentarza.