Kup książkę [edytuj książkę]

Cat Scratch Fever

Kto powiedział, że wilk nie może sprawić, że kotka zamruczy?

Wyczucie czasu nigdy nie było mocną stroną Lilly Prescott. Sekundy przed spotkaniem wilkołaka Dante'go Morgana, który jest właścicielem nieruchomości która przez prawo powinna należeć do niej, wpada w ruję. Niezbyt proste wydarzenie dla rysia. Została skazana na tygodnie frustracji, które mogą zostać złagodzone dzięki sekretnemu współżyciu seksualnemu - albo ręce. Niestety, Dante jest przypadkowo świadkiem tego ostatniego.
Pozostawiony w śniegu wstrząśnięty i mocno pobudzony, Dante nie może uwierzyć, że podnieca go kobieta która doprowadza go do szaleństwa i to nie w dobry sposób. Co gorsza, jego ojciec postawił ultimatum. Weźmie ślub albo odstąpi swego miejsca lidera stada. Z drugiej strony, jest to idealna presja. Lilly dostanie swoją ziemię... w zamian za obrączkę i całą seksualną satysfakcję jaką zniesie.
Wyjść za mąż za Dantego? Nie ulega wątpliwości, że jest chłopcem który z plakatów który reklamuje sobą Hunks ’R’ Us, ale jest opryskliwy, arogancki i zaprzysięgłym wrogiem Lilly. Nie wspominając już o tym, że myśl o utracie niezależności jest przerażająca jak cholera.
Gdy spostrzegają, że oboje padli ofiarą swoich własnych gierek, choć wydaje się to być wszystkim, tylko nie piekłem. To niebo i oboje chcą tej ostatniej rzeczy. Prawdziwego związku.

Ostrzeżenie: Książka zawiera nietolerancyjne wilkołaki, kłopotliwe hormony i całą masę nowych zastosowań dla kocich zabawek. Może wystąpić niekontrolowane miauczenie.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.21
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: girl995
12 VIII 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają