Kup książkę [edytuj książkę]

Walentynki 1995

Niewinne kłamstwa - Margot Dalton
(...) Zgnębiona, ukryła twarz w dłoniach, a ciotka i siostra popatrzyły na nią z bezradnym współczuciem. Wymagający natychmiastowego remontu dach już od dawna był przyczyną jej nieustającej zgryzoty. Pamięć o nim dręczyła nawet po nocach, ciągle prześladował ją koszmarny sen, w którym ciężki dach powoli osuwał się w dół i przygniatał wszystkich swą zwalistą, bezwładną masą. Stary, nadgryziony zębem czasu dom liczył sobie już prawie wiek. Molly mieszkała tu całe życie, z wyjątkiem tych kilku lat, które, będąc mężatką, spędziła w Portland. Jej były mąż nadal tam przebywał, zarabiając na skromne życie sprzedażą oprogramowania komputerowego. (...)

Nietypowa przysługa - Karen Young
Niezwykła historia, która mogła się zdarzyć tylko 14 lutego, w Dniu Zakochanych - najbardziej romantycznym dniu w roku! Intryga Świętego Walentego! Przygody, romans, zakochane para!

Ze szczerego serca - Marisa Carroll
(...) Kiedy urodził się przed ośmiu laty, wszyscy wokół radzili Lori, żeby oddała go zamożnym rodzicom swego chłopaka. On sam nie wykazywał najmniejszego zainteresowania losem syna. To Gertrude, która odebrała poród i miała okazję dokładnie przyjrzeć się całej sytuacji, umocniła wtedy samotną, załamaną i nie mającą centa przy duszy dziewczynę w decyzji zatrzymania dziecka. Lori nigdy nie żałowała tego postanowienia, a obie kobiety, pomimo dzielącej je różnicy wieku, stały się bliskimi przyjaciółkami. (...)

W imię miłości - Muriel Jensen
Niezwykła historia, która mogła się zdarzyć tylko 14 lutego, w Dniu Zakochanych - najbardziej romantycznym dniu w roku! Intryga Świętego Walentego! Przygody, romans, zakochane para!

Harlequin Enterprises, 1995

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 1995
ISBN: 8370707750
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
22 VII 2012 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają