Kup książkę [edytuj książkę]

Alibi na szczęście

Opis

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec.
Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze.

Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów.
Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości - po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą.


To pełna nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.

PREMIERA 30.05.12

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da."
Dodał: Miravelle Dodano: 13 VIII 2012 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"W miłości trzeba się napracować. Ona przychodzi do nas sama. Nie wiadomo skąd i dlaczego. Ale to wszystko, co dla nas robi. Później musimy zajmować się nią sami. Kiedy jest za gorąco, schładzać, żeby się nic nie spaliło. Jak jest za zimno, podgrzewać, żeby coś nie zamarzło. Jak coś się dzieje zbyt wolno, to przyśpieszać, a jak coś goni, tak że tracimy nad tym kontrolę, to zwalniać, bo w pędzie łatwo przeoczyć coś ważnego albo trudno uchwytnego."
Dodał: Miravelle Dodano: 13 VIII 2012 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"Musisz mi obiecać !Obiecaj, że zaczniesz czekać na coś dobrego. Tak jak ja czekam. Hanka , ja wciąż na coś czekam. Teraz na przykład na to żeby Przemek nie okazał się kolejnym zapatrzonym w siebie popaprańcem. Żebym mogła na kogoś liczyć i żebym mogła nareszcie przestać udawać strongmena, bo nim nie chce być i nie jestem. Chcę,żeby ktoś się mną zajął i mnie kochał . Czy to tak dużo?-zapytała głośno."
Dodał: katie157 Dodano: 03 I 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 23 II 2014, 13:17:42 (ponad 6 lat temu)
0 0
Mam troszkę mieszane uczucia, co do tej powieści. Ma wiele wad.
Po pierwsze jest trochę naiwna i zbyt idealistyczna. Po drugie przerost ilości nad formą. To ponad 640 stron, gdzie w końcu długie opisy stają się bardzo nużące i zbędne. Nie ma tu też jakiejś wielkiej różnorodności postaci, są ciekawe, ale nie nadzwyczajne. Jedyną postacią, która zapada w pamięć jest Dominika. Dodatkowo zachowanie głównej bohaterki jest momentami bardzo irytujące.
Niemniej mimo tych minusów jest to powieść ciepła, która po ciężkim dniu pozwala się człowiekowi odprężyć i zapomnieć o własnych problemach. Polecam dla fanów tego typu powieści, choć nie jest najwyższych lotów. Jeżeli chodzi o mnie nie wiem, czy skuszę się na kolejny tom. Ale kto wie
Oceniam książkę na: 3.0
Dodano: 23 VII 2013, 15:27:17 (ponad 7 lat temu)
0 0
Najlepsza z najlepszych
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-240-2247-2
Ocena: 5.26
Liczba głosów: 19
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
23 IV 2012 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają