Kup książkę [edytuj książkę]

Devoured

Bliźniacza siostra Megan, Remy zginęła w wypadku dziewięć lat temu. Od tego czasu dziewczyna była nawiedzana. Wiedząc, jak szalenie to brzmi, Megan trzyma to w sekrecie i stara prowadzić normalne życie. Ale gdy bierze wakacyjną pracę w Zaczarowanej Krainie, by mieć oko na swojego nowego chłopaka i jego chorą z miłości, najlepszą przyjaciółkę, Samanthę, poznaje swojego współpracownika Luke'a, który też widzi Remy. Rzeczy stają się jeszcze bardziej pokręcone, ponieważ nowa przyjaciółka Megan – Ari obnosi się ze swoim zadurzeniem w Luke'u, który wydaje się byc coraz bardziej zakochany w Megan... powodując miłosny trójkąt, który jest niepodważalnym opętaniem.
Megan chce trzymać Luke'a na dystans, ale gdy wizje Remy stały się furiackie, wie że potrzebuje jego pomocy. Ponieważ ktoś jest definitywnie w niebezpieczeństwie... zostaje jednak pytanie, kto?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 21 II 2012, 20:08:26 (ponad 6 lat temu)
0 0
hmmm jak tu określic tą książkę? Szczerze to nie wiem, wątek interesujący "Królewna Śnieżka" dość szybko się ją czyta ale zachwycająca nie jest
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Simon Pulse
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-1416978909
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kasia1603
12 II 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają