Kup książkę [edytuj książkę]

Wołanie z oddali

Dobiega końca upalne lato. Urlop komisarza Erika Wintera zostaje przerwany nagle, o czwartej rano. Nad jeziorem w pobliżu Göteborga znaleziono zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, jak się nazywała, najprawdopodobniej nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Jedyną rzeczą, której Winter jest pewien, jest to, że kobieta miała dziecko. Komisarz powoli dochodzi do wniosku, że musi cofnąć się daleko w przeszłość, by znaleźć odpowiedź na mnożące się pytania.

"Wołanie z oddali" to drugi tom cieszącego się dużą popularnością cyklu 10 powieści kryminalnych połączonych postacią komisarza Erika Wintera – snoba, pasjonata jazzu, piłki nożnej, piwa i zakupów w Londynie. To pełne napięcia thrillery o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy. Opowiedziane z ironicznym dystansem, zmuszają do refleksji nad sprawami daleko odbiegającymi od sensacyjnej fabuły.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 V 2014, 13:36:30 (ponad 4 lat temu)
0 0
Mam mieszane uczucia, co do tej powieści. Może zacznę od wad. Przewidywalność, opisy powtarzających się czynności, momentami bywa bardzo nużąco. Jeśli chodzi o zalety, podobało mi się postać komisarza Wintera, pomysł. I w zasadzie nic poza tym. Bardzo się rozczarowałam, bo oczekiwałam chociaż na dobry. Całość nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia, byłam całkowicie obojętna na wydarzenia, absolutnie nie mogłam się wciągnąć. Nie polecam.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Czarna owca
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7554-286-8
Ocena: 4.33
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Elisabeth
28 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają