Kup książkę [edytuj książkę]

W pogoni za miłością

Robert Gong przedstawia nam Młodego. Jego główny bohater wyrósł co prawda w dobrym domu, ale kompletnie pozbawionym miłości. Poszukiwanie choć nikłych jej przejawów stało się motorem wszelkich jego działań. Akceptacji szukał Młody wszędzie. Nie dała mu jej szkoła ani dom, znalazł ją na ulicy. Losy Młodego wciągają i fascynują. Bagaż doświadczeń osiemnastoletniego bądź co bądź chłopca wystarczyłby dla kilku osób. A dźwiga go sam, samotny Młody. Za młody na tak burzliwy żywot.
Robert Gong prezentuje niezwykły obraz. Młody chłopak dorasta w domu bez uczuć, poszukując ich poznaje najciemniejsze zakamarki społeczeństwa. W trakcie lektury obserwujemy kształtowanie się kręgosłupa moralnego chłopaka, który żyje w świecie kradzieży, paserstwa, przygodnego seksu i narkotyków. Mimo to co rusz jego wrażliwa i rządna ciepła dusza wygląda na światło dzienne z tego półświatka przesyconego złem. Zapewne dlatego losy Młodego tak wciągają i fascynują. Czasem oburzają brrutalnością i przemocą. Nigdy nie pozwalają oderwać się od lektury.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MiGG
Rok wydania: 2004
ISBN: -
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: zemoze
22 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają