Kup książkę [edytuj książkę]

Oczy jak u wilka

Rachel Kemet jest odnoszącą sukcesy zastępczynią Prokuratora okręgowego, mieszkającą w Tampa. Jest zaręczona z jednym z najbogatszych ludzi w mieście, a jej przyszłość wydaje się pewna. Jest tak, dopóki jej przeszłość nie powraca by ją nękać. Zaledwie miesiąc przed swym ślubem otrzymuje telefon, informujący ją, że najważniejsza osoba w jej życiu wróciła i jest zatrzymana na posterunku policji w Tampa, jako podejrzana o morderstwo.

Zapominając o narzeczonym, Rachel pędzi na posterunek by znaleźć mężczyznę, który nawiedzał jej sny od kiedy miała siedem lat.--jej adoptowanego brata, Richarda. Nie ma między nimi więzów krwi, ale Richard przypomina jej o głębszej więzi, tej, która została stworzona, gdy byli małymi dziećmi—dziećmi dziwnej, pół ludzkiej rasy, zwanej Amon-kai. (Takie wilkołaki.)

Rachel nie chce pamiętać potwornej nocy, gdy jej matka wykradła ją z dala od Richarda, wie tylko, że po raz pierwszy w ciągu siedemnastu lat czuje się kompletna. Ale Richard pragnie więcej, niż tylko zwykłe spotkanie rodzinne.—potrzebuje Rachel w sposób niezgodny z jej głębokimi przekonaniami i wierzeniami.. Rachel odmawia zobaczenia w nim więcej niż dawno utraconego brata, ale gdy na jaw wychodzi morderczy sekret Richarda, musi dokonać wyboru pomiędzy złamaniem najbardziej zakazanego tabu... lub śmiercią.
(+18)

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 3.83
Liczba głosów: 6
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Kayla89
13 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają