Kup książkę [edytuj książkę]

Córki księżyca: Ofiara, Zagubiona

Seria: Córki ksieżyca


Trzeci tom cieszącego się ogromną popularnością w Stanach cyklu z gatunku paranormal. Cztery dziewczyny, cztery różne charaktery, cztery Boginie. Razem stanowią siłę nie do pokonania, jednak na ich drodze stają nie tylko wyznawcy pradawnego Zła, ale również ich własne słabości oraz pokusy współczesnego świata.

Ofiara
Ta miłość nie powinna była się zdarzyć. Ona jest Boginią, Córką Księżyca. Jej przeznaczeniem jest walka z Ciemnością. On jest Ciemnością. A jednak spotkali się i pokochali. Serena, której mocą jest czytanie w umysłach innych oraz Stanton, urodzony w XIII wieku, nieśmiertelny czciciel Atroxa. Jednak serce rządzi się własnymi prawami... I to właśnie prowadzi do tragedii. Pierwsze ostrzeżenie przychodzi w Halloween – dziwne wibracje w powietrzu zapowiadają śmierć. Stanton jest gotów poświęcić swoje długie życie, by ocalić Serenę przed Malcolmem, którego okrucieństwo względem ofiar stało się legendą. Jednak nie wszystko jest takie, na jakie wygląda – Malcolm stara się ostrzec Stantona. Przed czym?

Zagubiona
Dziewczyna budzi się pewnego dnia, nie mając pojęcia, kim jest. Nie pamięta swojej rodziny, domu, przyjaciół.... Dopiero na zmiętej, wetkniętej do buta karteczce, odczytuje własne imię – Tianna.

Tianna musiała mieć jakieś normalne życie. Szkolni znajomi bez problemu ją rozpoznają, sąsiedzi witają się z nią... A jednak ona sama nie może przypomnieć sobie, kim jest. Niedługo po fatalnym przebudzeniu, dziewczyna odkrywa, że nie jest taka, jak zwykli śmiertelnicy. Dysponuje mocą telekinezy i może siłą woli przesuwać przedmioty. Dar, czy przekleństwo? Każdy krok Tianny jest śledzony. Dwóch napakowanych facetów podąża jej tropem. Dziewczyna wie, że musi odzyskać swoją przeszłość – tylko w ten sposób może umknąć prześladowcom.


Cykl: "Córki księżyca":


1. Córki księżyca: Bogini nocy, W zimnym ogniu
2. Córki księżyca: Nocny cień, Tajemny zwój
3. Córki księżyca: Ofiara, Zagubiona

7. Moon Demon
8. Possession
9. The Choice
10. The Talisman
11. The Prophecy
12. The Becoming
13. The Final Eclipse

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Twój czas jeszcze nie nadszedł. - Kobieta podeszła bliżej. Długie włosy wiły się dziwnie wokół jej ciała. Nagle Stanton zorientował się, że to wcale nie były włosy. Wielki czarny wąż owinął się wokół jej talii, a potem powędrował w górę, aż na jej ramiona, wystawiając rozwidlony język. Gad wpatrywał się w Stantona swoimi żółtymi oczami.
- Ty jesteś...- zaczął Stanton, ale zdumienie odebrało mu głos. Nie zważając na zawroty głowy, uniósł się na jednym łokciu i przyjrzał się jej eleganckiej twarzy. Nieraz słyszał opowieści o Mrocznej Bogini, ale nigdy nie brał ich poważnie."
Dodał: Meg90802 Dodano: 03 VIII 2017 (10 miesięcy temu)
+2 0


"Serce Tianny biło jak szalone i zastanawiała się, czy faktycznie udało jej się nawiązać kontakt ze światem duchów. Rozejrzała się. Cienie w pokoju miały teraz krwistoczerwony odcień i niezwykłą fakturę, jak gdyby stały się pełne i ciepłe."
Dodał: Meg90802 Dodano: 03 VIII 2017 (10 miesięcy temu)
+2 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-7686-079-4
Ocena: 4.66
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: rapmetka
06 I 2012 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają