Kup książkę [edytuj książkę]

Droga do miłości

(...) Ann Dawson przeciągnęła dłonią po ladzie i z niesmakiem spojrzała na zakurzoną rękawiczkę. Otrzepawszy pył obiegła wzrokiem na wpół puste, zakurzone półki. Pożółkła od starości lodówka również nie wyglądała zbyt zachęcająco. Dopiero teraz, kiedy zobaczyła już to wszystko, ogarnęły ją wątpliwości. Czy razem z siostrą podjęły słuszną decyzję? Jednak jeśli Terry Dawson, która z rękami opartymi na biodrach stała teraz na środku małego sklepu spożywczego, wątpiła w słuszność ich decyzji, to wcale tego nie okazywała. (...)

(...) To przesada, pomyślała Ann. Point Hope wcale nie było takie małe. W przeciwieństwie do siostry, poza rozmiarami miasteczka Ann dostrzegła proste, miłe domy, pokryte pnącymi różami ściany, białe płoty, rozłożyste drzewa i obrośnięte dzikim winem studnie. Powietrze wypełniał zapach świeżo skoszonej trawy i kwitnących właśnie róż. W oddali słychać było odgłos fal rozbijających się o falochron. Po obejrzeniu posiadłości, na której znajdował się sklep i dom ciotki Emmy, Ann zrozumiała, dlaczego Bancroft Enterprises tak bardzo na nim zależało. Te dwa budynki stały bowiem na cyplu wychodzącym prosto na port, a widok stamtąd po prostu zapierał dech w piersiach. (...)

fragmenty

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Aramis
Rok wydania: 1993
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
13 XII 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają