Kup książkę [edytuj książkę]

Polonia Christiana 20 + płyta gratis!!

Na nowe wieści z frontów cywilizacyjnej walki o kształt współczesnego świata zaprasza po raz kolejny redakcja dwumiesięcznika „Polonia Christiana”! Autorzy krakowskiego pisma opisują w jego majowo-czerwcowym, dwudziestym już numerze m. in. zainspirowany serią światowych katastrof nowy spór o ingerencje Stwórcy w dzieje ludzkości, fakt zdecydowanego opowiedzenia się za ochroną życia ludzkiego przez setki tysięcy Polaków, a także agresywne postępy homorewolucji.

Miłośników dawnej Polski ucieszy z pewnością dołączona do numeru płyta CD z ponad godzinnym zapisem marcowego koncertu Jacka Kowalskiego i Klubu Świętego Ludwika „Vivat Sarmacja!”.


Jednym z przejawów niszczenia opartej na wierze katolickiej tradycyjnej cywilizacji jest toczona systematycznie na różnych poziomach walka z rodziną. W ostatnich dekadach jej orężem coraz bardziej zdecydowanie czyni się roszczenia aktywistów homoseksualnych. Najpierw domagających się „tolerancji”, potem „równych praw”, a obecnie już - skutecznie forsujących prawne zakazy nazywania homodewiacji po imieniu. Zanim zgodne z naturą i nauczaniem Kościoła pisanie o homoseksualizmie stanie się przestępstwem zagrożonym karą więzienia, warto poczytać poświęcony różnym aspektom tego problemu obszerny blok tekstów na łamach „Polonia Christiana”.

Pojęcie „rewolucja październikowa” słusznie kojarzone jest najczęściej z Rosją, rokiem 1917 i początkiem komunistycznej zarazy, która rozlała się po Europie, a z czasem, w różnych przejawach także po całym świecie. Wielu nie wie, że już kilka lat wcześniej, na przeciwnym krańcu Europy rozpoczął się terror obalający tradycyjny porządek, również zasługujący na miano październikowej rewolucji. Pisze o tym Grzegorz Kucharczyk.

Jacek Kowalski jak zawsze z pasją (czyli zajmująco!) opisuje piękno wileńskiego kościoła św. Anny, Beata Górecka zaprasza na wystawę dzieł XVII-wiecznych pejzażystów tworzących w stolicy Włoch.

Jest też dobra wiadomość dla Czytelników lubiących rozpoczynać lekturę ulubionego pisma od kolumn felietonowych: Jacek Bartyzel, Stanisław Michalkiewicz, Roberto de Mattei i Grzegorz Braun zapewniają owocne chwile intelektualnej refleksji.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: SKCh
07 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają