Kup książkę [edytuj książkę]

Siła amuletu: 20. Krąg się zamyka

Dawno, dawno temu, w czasie burzy śnieżnej ginie niemowlę o imieniu Katarzyna. Poszukiwania prowadzone przez jej najbliższych nie dają rezultatu. Wydaje się, że losy zaginionego dziecka do końca pozostaną nieznane. Tymczasem jednak... Na rodzinnym obiedzie u Jenny pojawia się nowa dziewczyna Markusa, Natasza. Tania dostrzega na piersiach ślicznej Rosjanki rodowy pierścień Malikowów. Dziewczyna wyjaśnia, że dostała go od swojej babci, która jako niemowlę została przygarnięta przez dobrych ludzi. Natasza jest więc prawnuczką Julianny! Okazuje się również, że zaginiona Katarzyna wciąż żyje i mieszka w Petersburgu. Tania, która dożyła już stu lat, otrzymuje od losu wspaniały dar: możliwość spotkania z zaginioną córeczką Julianny. W ten sposób krąg się zamyka...

Kiedy drzwi ponownie się otwarły i do pokoju weszli Markus i Natasza ze starą, białowłosą kobietą, cisza w pokoju stała się dosłownie słyszalna. (…) Nim ktokolwiek zdołał powiedzieć słowo, Markus położył dłoń na ramieniu kobiety i uroczystym, nieco drżącym głosem powiedział:
- Pozwolę sobie wam przedstawić zaginioną Katarzynę Malikową. Taniu, to twoja bratanica, a ty, Heddo, poznaj swoja przyrodnia siostrę z Rosji.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Videograf
Rok wydania: 2008
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
05 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają