Kup książkę [edytuj książkę]

Siła amuletu: 19. Dobre życie

Markus, który pracuje jako kierowca, spotyka pewnego dnia śliczną Rosjankę Nataszę, przybyłą do Norwegii w poszukiwaniu lepszego życia. Podwozi ją do Oslo i pomaga znaleźć pracę. Oczarowany dziewczyną, chce się z nią spotykać. Natasza jednak, pomimo miłości, którą zaczyna do niego odczuwać, zostaje utrzymanką biznesmena Vidara Hilleruda. Któregoś dnia u Nataszy zjawia się wysłannik mafii i żąda, aby nakłoniła kochanka do wycofania się z rosyjskiego rynku. W przeciwnym razie Markusowi może stać się coś złego. Dziewczyna bez wahania opuszcza Vidara. Godzi się z Markusem, który postanawia przedstawić ją swej rodzinie. Podczas spotkania Tania dostrzega na szyi Nataszy zawieszony na łańcuszku pierścionek... Taki sam jak ten, który przed laty miała w chwili zaginięcia córka Julianny, Katarzyna.

Podniosła głowę i w salonowym lustrze napotkała swój własny, pełen uporu wzrok. Będzie musiał zaakceptować ja taką, jaka jest! Jeśli jej strój nie okaże się wystarczająco dobry, to niech sobie zaprasza na obiady jakąś bardziej modną kobietę. Nagle poczuła się bardzo podekscytowana na myśl o tym, że wychodzi takim mężczyzna jak Vidar. Właśnie o czymś takim marzyła. Może to zaprowadzi ja do szczęśliwego życia…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Videograf
Rok wydania: 2008
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
05 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają