Kup książkę [edytuj książkę]

Siła amuletu: 18. Przyjaźń

Elina przyłapuje pijaną Martinę w ramionach męża. Kiedy jednak skruszona dziewczyna przedstawia prawdziwą wersję zdarzeń, przebacza jej. Urażona opuszcza męża i wraz z Martiną wraca do Norwegii, aby rozpocząć wszystko na nowo. Julia odbywa z Geirem rejs po Morzu Karaibskim. Czuje się przez niego zaniedbywana i posądza go o romans z jedną z pasażerek statku. Z zemsty ląduje w łóżku młodego Anglika. Kiedy jednak emocje opadają, dostrzega swój błąd. Postanawia jednak nie wyjawiać mężowi, do czego pchnęła ją ślepa zazdrość. Tymczasem Elina dowiaduje się, że ma guza mózgu. Skomplikowana operacja na szczęście kończy się sukcesem. W szpitalu Elina zaprzyjaźnia się z Elisabeth, pacjentką leżącą na tej samej sali. Poznaje również jej męża, do którego, wbrew swojej woli, zaczyna pałać coraz większą namiętnością...

Przez kilka sekund patrzył jej w oczy, a potem zaczął całować opuchnięte powieki, mokre policzki i drżące usta. Początkowo oboje siedzieli nieruchomo, jak gdyby nie wierzyli w to, co się dzieje, lecz po chwili wtulili się w siebie, a ich pocałunki stały się namiętne. (…) Elina nie była już w stanie odróżnić krwi szumiącej w żyłach od szumu morza obmywającego skały. (…) Władanie nad nią przejęła jakaś nieznana jej dotychczas siła.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Videograf
Rok wydania: 2008
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: yasmine84
05 VI 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają