Kup książkę [edytuj książkę]

Utopia

Opis

Ponad 65.000 ludzi odwiedza codziennie Utopię, najbardziej niezwykły z parków rozrywki, wybudowany na pustyni Mojave gigantyczny, ultranowoczesny kompleks. Nieoczekiwanie niezawodna dotąd sieć komputerowa zaczyna powodować usterki. Gdy na uwielbianym przez turystów roller-coasterze dochodzi do poważnego wypadku, dyrekcja Utopii wzywa Andrew Warne’a, wybitnego specjalistę w dziedzinie robotyki, który stworzył nowatorski, pozwalający na samodoskonalenie sztucznej inteligencji program zawiadujący parkiem. Tego samego dnia, gdy Andrew wraz z córką przyjeżdża do Utopii, w kompleksie pojawiają się terroryści, którzy nie zawahają się przed niczym, by zdobyć dane wartej miliony dolarów unikalnej technologii holograficznej… Zaczyna się śmiertelna gra, w której stawką jest życie tysięcy zebranych w parku ludzi.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 VII 2013, 00:01:52 (ponad 5 lat temu)
0 0
"Utopia" to świetna powieść sensacyjna. Trzyma w napięciu, dostarcza wiele ciekawych informacji, czaruje bardzo realistycznymi opisami tytułowego parku rozrywki, wszystko dopracowane i utrzymane na dobrym poziomie. Polecam serdecznie
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7659-200-8
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: iwonka8265
07 V 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają