Kup książkę [edytuj książkę]

Kobieta szuka kobiety

Opis

Kobieta szuka kobiety to książka niezwykła – szokująca, a przy tym bardzo zabawna, niewiarygodna, a jednocześnie bardzo prawdziwa. W zalewie powtarzalności i braku oryginalności Autorka proponuję nam prawdziwą literacką nowość, podejmując temat naprawdę zakazany.

O czym jest książka? Kobieta szuka kobiety to autentyczna relacja z kilku lat życia – nie tylko erotycznego – autorki, kryjącej się po pseudonimem Amfisbena. Choć zaledwie dwudziestokilkuletnia, jest kobietą sukcesu, żyje w stałym, i jak twierdzi, udanym związku z meżczyzną, poszukuje jednak spełnienia także w innych formach seksu – nawiązując relacje z kobietami. Poznaje je przez internet, zamieszczając ogłoszenia na portalach towarzyskich… Książka, ujęta w formie zabawnego reportażu z poszukiwań idealnej kochanki, pozwala czytelnikowi dostrzec, jak ogromną rolę zaczyna odgrywać w naszych życiu społecznym i seksualnym Internet. Wnioski, które można wyciągnąć z lektury książki Amfisbeny, są jednak zupełnie inne niż stereotypy, którymi żyjemy na co dzień. W całości oparta na faktach, podparta wieloma godzinami rozmów i kilkunastoma tysiącami odpowiedzi na anonse towarzyskie, książka jest w istocie wstrząsającym dokumentem stanu współczesnego społeczeństwa – żyjącego bez wartości, bez zasad, bez prawdziwych uczuć i emocji.

Autorka nie uderza jednak w alarmujący ton, wręcz przeciwnie szuka jaśniejszych stron sytuacji, pisze lekko, z reguły unika oceny, pozostawiając wyciągnięcie wniosków czytelnikom. Epatowanie erotyką i szokowanie odbiorcy nie jest celem książki wręcz przeciwnie, autorka wydaje się czasem wręcz tłumaczyć i usprawiedliwać postępowanie swoich bohaterów. Nie tłumaczy tylko siebie – ale tylko dlatego, że nasze zrozumienie nie jest jej do niczego potrzebne. Wyjątkowo sprawnie napisana książka wciąga od pierwszych stron, zapewniając odbiorcy wiele godzin wspaniałej rozrywki, jak i możliwość poznania do tej pory hermetycznego świata.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: MONOMEDIA
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-932782-0-6
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: iwonka8265
07 V 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają