Kup książkę [edytuj książkę]

Listy w niebieskich kopertach. Moja korespondencja z aniołem

Książka, której bohaterami są Człowiek i Anioł. Lektura skłaniająca do refleksji, podsuwająca poważne pytania egzystencjalne, promująca uniwersalne wartości. Dla przyjaciół Aniołów i dla wątpiących w ich istnienie, słowem - DLA KAŻDEGO.
Ewa Błaszczyk

Nad każdym z nas nieustannie czuwa niezwykły opiekun – nasz Anioł Stróż. Nie możemy go zobaczyć, ale mamy pewność, że zawsze jest przy nas. Dzięki dobroci Boga dwa istnienia – niedoskonałe, ludzkie i przemijające oraz idealne, duchowe i nieskończone – połączyła na wieczność niepowtarzalna więź.

Czy ty także, odmawiając modlitwę Aniele Boży, Stróżu mój, wyobrażałeś sobie, jak wspaniale byłoby naprawdę porozmawiać z aniołem? Albo czy nie byłoby miło od czasu do czasu dostać list od Anioła Stróża? Książka Grzegorza Sokołowskiego to kronika niezwykłej korespondencji między człowiekiem i jego skrzydlatym opiekunem. Jest to także historia prawdziwej przyjaźni rozgrywająca się w przestrzeni modlitwy, wiary i wyobraźni.


Drogi Człowieku – cóż po wspomnieniach, skoro nawet najpiękniejsze się nie powtórzą? Cóż po planach i marzeniach – skoro nie ma gwarancji realizacji? W przemijaniu człowieka chodzi o to, by wykorzystać to, co JEST
Grzegorz Sokołowski, Listy w niebieskich kopertach

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Esprit
Rok wydania: 2011
ISBN: 9788361989462
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: shczooreczek
04 IV 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają