Kup książkę [edytuj książkę]

Krawędź czasu

Maksym nie podejrzewał, że szukając swoich korzeni trafi na drugą stronę miasta. Tam, w dzielnicy, która zniknęła z map podczas zaborów, tajemnicza maszyna pożera rzeczywistość, czas zwija się we wstęgi, a kieszonkowe światy pasożytują na sobie wzajemnie.

Od Alef do Szin, od pierwszego kroku po ostatni oddech, Maksym podąża ku nieznanemu, prowadzony przez zapiski dziewiętnastowiecznego maga.

Drzewo Życia i szaleni demiurgowie. Kabała i myślące maszyny. Magia i rewolucja przemysłowa.

Pełna zaskoczeń powieść jednego z najciekawszych autorów młodego pokolenia. Krzysztof Piskorski prowadzi czytelnika przez XIX wiek oraz czasy współczesne, aż po tajemnicze krainy demiurgów, mieszając kabałę z historią oraz fantastyką naukową. Efektem jest emocjonująca, wyrafinowana książka, którą trudno porównać z czymkolwiek innym.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 02 VI 2013, 17:30:40 (ponad 5 lat temu)
0 0
Och, jaka ta książka była dobra- taka myśl przyszła mi do głowy, kiedy skończyłam czytać "Krawędź czasu". Jestem pełna podziwu dla autora za to, jak skonstruował fabułę, z początku całość może zdawać się zwiła, ale kiedy wydarzenia prą na przód wszystkie elementy układanki powoli wskakują na własne miejsce, aby pod koniec czytelnik mógł powiedzieć: Wow. W tej powieści spodobał mi się pomysł na całość, bohaterowie, ale to właśnie ten skomplikowany świat przedstawiony najbardziej mnie przyciągnąć, wciągnął w całość, nie pozwolił mi się oderwać. Panie Krzysztofie chylę czoło! Polecam tą książkę innym, bo w mojej pamięci na pewno pozostanie na długo, zostawiła po sobie miłe wspomnienia i taki posmak spełnienia, a jednocześnie niedosyt twórczości autora.
Oceniam książkę na: 5.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Runa
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-89595-74-4
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamelia
11 III 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają