Kup książkę [edytuj książkę]

Bo wiesz...

Aż do dziś żyli jak przykładne małżeństwo… aż do dziś.

Grażyna z Jankiem są już rok po ślubie. Powodzi im się całkiem dobrze. Mają ładne, urządzone mieszkanie i niezłe perspektywy. Ona zajmuje się domem, a on pracuje jako masażysta w ekskluzywnym ośrodku sportowo-rekreacyjnym. Pewnego wieczoru Grażyna zaprasza swojego męża do kawiarni, aby w oficjalnej scenerii… przyznać mu się do zdrady. Janek dowiaduje się, iż już od dłuższego czasu żona prowadzi podwójne życie. Jednak na razie jego miłość do Grażyny okazuje się silniejsza od doznanego upokorzenia, więc cierpi i wybacza. Ale… ale pomimo to zostaje odtrącony. Grażyna odchodzi. Czy na zawsze…?

„Bo wiesz…” to książka do końca trzymająca Czytelnika w napięciu. A dlaczego…? Bo to historia pisana życiem, które wciąż jest pełne zaskakujących sytuacji.
Czy warto poświęcić udane małżeństwo dla wielkiej miłości?
Czy warto wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia?

W tej książce znajdziesz odpowiedź.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

polećcie jakieś książki, w których to główne bohaterki zdradzają, a nie facet (jak się ogólnie przyjęło) (ja znam tylko "Bo wiesz..." Piotra Kołodziejczaka). pozdrowienia i dzięki
Dodano: 10 III 2011, 14:43:56 (ponad 9 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 10 III 2011, 14:42:50 (ponad 9 lat temu)
0 0
znalazłam w internecie ciekawą opinię o książce; co o niej sądzicie?

„nie wiem, jak to jest być kobietą zdradzaną, ale wyobrażam sobie, że to okropne uczucie. ja chyba nigdy bym tego nie wybaczyła mężowi. chociaż zobaczcie: w filmach, książkach to najczęściej mężczyźni zdradzają, a nie kobiety, bo jest tak, że społeczeństwo szybciej wybaczy niewiernemu mężczyźnie niż kobiecie. bolesna prawda. polecam wam fajne książki polskiego pisarza Piotra Kołodziejczaka, który genialnie pisze o zdradach, także ze strony kobiet, bo kobiety taką zdradzają, nie tylko z potrzeby przeżycia przygody, ale i dlatego, że trafiły na totalnie głupiego faceta, który nagle zmienił się po ślubie. tak bywa.”
Oceniam książkę na: 5.0
Dodano: 10 III 2011, 14:35:16 (ponad 9 lat temu)
0 0
znalazłam w necie fajną wypowiedź związaną z tą książką:

"„nie wiem, jak to jest być kobietą zdradzaną, ale wyobrażam sobie, że to okropne uczucie. ja chyba nigdy bym tego nie wybaczyła mężowi. chociaż zobaczcie: w filmach, książkach to najczęściej mężczyźni zdradzają, a nie kobiety, bo jest tak, że społeczeństwo szybciej wybaczy niewiernemu mężczyźnie niż kobiecie. bolesna prawda. polecam wam fajne książki polskiego pisarza Piotra Kołodziejczaka, który genialnie pisze o zdradach, także ze strony kobiet, bo kobiety taką zdradzają, nie tylko z potrzeby przeżycia przygody, ale i dlatego, że trafiły na totalnie głupiego faceta, który nagle zmienił się po ślubie. tak bywa.”

co o niej sądzicie?
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WydawnicTWO Borgis
Rok wydania: 2009
ISBN: 9788385284895
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mkusmirowska
16 II 2011 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają