Kup książkę [edytuj książkę]

A Rush of Wings

Witamy na ciemnych ulicach gdzie nocy gatunek poluje i gdzie powyżej na gwieździstym wysokim niebie słychać szum skrzydeł.
Zacznij podróż z SZUMEM SKRZYDEŁ.

MA NA IMIĘ DANTE
Mroczny. Utalentowany. Piękny. Gwiazda rocka zespołu Infermo. Właściciel nocnego, gorącego klubu w Nowym Orleanie o nazwie Hell Club. Urodzony z krwi, posłany przez diabła pozbawionego wyobraźni.

JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST TAJEMNICĄ.
Specjalny agent FBI Heather Wallace została przydzielona do sprawy seryjnego mordercy zwanego Zabójcą Cross Cauntry, a tropy poprowadziły ją do Nowego Orleanu , Clubu Hell i do Dantego. Ale niebezpiecznie atrakcyjny muzyk nie dość że odporny na jej dociekanie twierdzi, że jest nocny gatunkiem: innymi słowy, wampirem. Grzebanie w przeszłości w poszukiwaniu odpowiedzi nie wiele daje. Rekordzista w niewiadomych. Żadnego numeru opieki społecznej. Nieznana data urodzenia. Żył w rodzinnych domach dziecka lub poza nimi przez większość czasu zanim nie został przygarnięty przez niejakiego Luciena de Noir, który wydaje się strzec własnych tajemnic.

JEGO PRZYSZŁOŚĆ JEST CHAOSEM.
Jedyne co Heather wie o Dante to to, że coś łączy go z mordercą- i jest pewna że to czyni go kolejnym celem ZCC. Heatrher musi odkryć prawdę za nim ten zmysłowy, skomplikowany i wrażliwy człowiek, który, w co zaczyna wierzyć, rzeczywiście może być wampirem, zacznie szukać zabójcy w celu wymierzenia sprawiedliwości. Ale tym czego nie wie Heather jest to że przeszłość Dantego ciągnie za sobą szokujący sekret, a kiedy się ujawni nawet Heather nie będzie w stanie uchronić go przed jego przeznaczeniem...Tytuł oryginalny: A Rush of Wings

Z cyklu The Maker's Song:

1. A Rush of Wings
2. In the Blood
3. Beneath the Skin
4. Etched in Bone

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: POCKET BOOKS
Rok wydania: 2011
ISBN: 9781439137307
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: m3gado
10 I 2011 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają