Kup książkę [edytuj książkę]

Blood & Sex, Volume 2: Jonas

Jonas Luciano jest nowym właścicielem Lochu[The Dungeon], świeżo wyremontowanego klubu krwi z wampirzymi motywami krępowania. Ma także ręce pełne roboty ochraniając Michaela, nowego mistrza włoskiego klanu wampirów w Collins Bay na Florydzie. Jest całkowicie zadowolony, że może wypełniać rozkazy Michaela i rozgniatać mózg każdego, kto zagraża ich bezpieczeństwu. Ale ochrona Tori, martwej, sexownej i nowej partnerki Michaela, niebezpiecznie wpływa na jego samokontrolę. Jego żądza staje się potężniejsza każdej nocy, którą z nią spędza…

Dr Elena Jensen jest immunohematologiem w DIACorp, światowym przodującym medycznym obiekcie badawczym. Gotowa, żeby ukończyć swoją życiową pracę jest w przededniu przemówienia ogłaszającego innowacyjne odkrycie nowego wzmacniacza układu immunologicznego dla ludzi, który zrewolucjonizuje przemysł medyczny (i życie każdego człowieka na ziemi). Światy Eleny i Jonas’a nie mogłyby być bardziej od siebie oddalone.

Ale kiedy Rada poznaje spisek dotyczący porwania Eleny i formuły, Jonas wykorzystuje okazję, żeby zostać jej aniołem stróżem – i uciec od swojej rodziny.

Czy Jonas będzie w stanie ochronić Elenę przed Biurem bez łamania Alleanzy – prawa? Czy upór Eleny okaże się wystarczającym, żeby wyciągnąć dominującą bestię z cieni?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.78
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
11 XII 2010 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają