Kup książkę [edytuj książkę]

Nieśmiertelny: Eternal

Opis

Nie jestem jak Evie. I nie należą do jakiejś wielkiej miłości. Jestem po prostu najlepszym przyjacielem w tle. Zawsze tam, zawsze niezawodny, w dół do ziemi. Stare dobre Sara. Tak było zawsze. Aż do teraz.

W Wyldcliffe Abbey szkoły dla młodych kobiet Sara jest wiernym przyjacielem z Evie i Helen, jej siostry w Mystic Way. Jednakże określenie to Sara stwierdza, że ​​ich przyjaźń jest testowana. Evie zamienia ją z powrotem na Mystic Way po złożeniu jej ukochanego Sebastiana do dpoczynku; Helen jest rozpraszana przez jej umęczone relacji z matką. Sara stara się utrzymać siostry razem jako groźba ataku krosna z ciemnego szabatu i niezwyciężony panów.

Wszystko to prowadzi Sarę i będzie to jej związek z jej mocą ziemi i obietnicą, że nie może się złamać. Kiedy musi wyjść z cienia i walczyć z wieczną ciemnością, a jej siostry wraz z nią....

Cykl Nieśmiertelny

1. Nieśmiertelny
2. Zdrada nieśmiertelnego
3. Eternal
4. Destiny

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Wielkie pytanie :D Kiedy ją wydadzą...? A może już wydali? Dopiero się wkminiam w jej książki, ale ta seria mnie urzekła..:) Może ma ktoś jakieś nieoficjalne tłumaczenie..? :D Pierwsze dwa tomy zachwycające :D Już się nie mogę doczekać Eternal :D:D
Dodano: 05 III 2011, 00:26:28 (ponad 7 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.1
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: annie28
13 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają