Kup książkę [edytuj książkę]

Anatomia duszy. Siedem stopni mocy i uzdrowienia.

Anatomia duszy jest przewodnikiem po świecie ludzkiego ducha. Zawiera opis siedmiu poziomów ludzkiego rozwoju. Wiedza na temat tych poziomów i związanych z nimi wyzwań zawarta jest w duchowych tradycjach chrześcijańskich, judaizmu, hinduizmu i buddyzmu. Caroline Myss udało się połączyć te systemy.
Odnajdując wspólne znaczenie chrześcijańskich sakramentów, systemy czakr - ośrodków energetycznych ludzkiego ciała i kabalistycznych sefir, Caroline stworzyła uniwersalną, duchową mapę ludzkiego rozwoju.
Anatomia duszy to opis ludzkiej natury we wszystkich jej aspektach: biologicznym, energetycznym i duchowym.
Anatomia duszy to kurs postrzegania i odczytywania przesłania zawartego w różnych życiowych sytuacjach, relacjach z innymi i wewnętrznych przeżyciach oraz ich tłumaczenia za pomocą czytelnych symboli i archetypów.
Anatomia duszy jest także podręcznikiem intuicyjnego diagnozowania. Uczy, jak odnajdywać przyczyny istniejącej choroby, jak rozpoznać utratę energii poprzedzającą wystąpienie fizycznych objawów, a także jak zatrzymać i odwrócić proces chorobowy i doprowadzić do uzdrowienia siebie i innych.
Olbrzymie doświadczenie autorki w pracy z chorymi, osobami uzależnionymi i przechodzącymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, zawodowe, psychiczne i duchowe oraz z grupami ludzi stanowi skarbnicę bezpośrednich informacji dotyczących przyczyn trudności i możliwości radzenia sobie z nimi przez wykorzystanie mocy ludzkiego ducha.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Anatomy
Rok wydania: 2000
ISBN: 8391472507
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Maar
13 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają