Kup książkę [edytuj książkę]

Balsam dla duszy kobiety pracującej

Kimkolwiek jesteś – osobą na kierowniczym stanowisku, świeżo upieczonym przedsiębiorcą czy też niepracującą matką – twoja praca definiuje cię, inspiruje i stawia ci wyzwania – niekiedy wszystkie te trzy rzeczy w ciągu jednego dnia. Otrzymujesz oto szczególny zbiór opowieści mówiących o odwadze, wrażliwości i kreatywności, którymi kobiety zawsze i wszędzie wzbogacały swoje miejsca pracy i swoje domy, opowieści, które dają odpowiedź na owo często przytaczane pytanie: „Jak ona to wszystko robi?” To historie z życia wzięte, spisane przez kobiety podobne do ciebie, które cechują się takimi samymi uzdolnieniami, wytrwałością i umiejętnością zarządzania czasem jak ty – one podniosą cię na duchu, zachęcą do marzeń i pokażą ci, jak dodawać sił sobie i swojemu otoczeniu. Niezależnie od tego, na czym polega twoja praca, czy w ramach niej realizujesz swoje pasje, czy zajmujesz się wychowywaniem dzieci, albo może zwyczajnie zdobywasz środki do płacenia rachunków - zostaniesz zmotywowana przez inne kobiety, które pokonywały rozmaite przeciwności, słuchały własnych serc i ustanawiały nowe standardy dla siebie na swojej drodze do sukcesu.

Dla większości ludzi praca wiąże się z tymi samymi dążeniami – pragną trwałych związków międzyludzkich, twórczego spełnienia i świadomości, że to, co robią, jest doceniane i wartościowe: ta książka pokaże ci, jak można osiągnąć to, o czym marzysz.

Ta książka otworzy ci oczy na nowe możliwości i na nowe drogi osiągania sukcesu; dzięki niej otworzysz swoje serce i na nowo docenisz samą siebie, swoją pracę i tych, którzy cię otaczają.


www.wp-ksiazki.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2004
ISBN: 83-7301-525-6
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: irkaaa
11 XI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają