Kup książkę [edytuj książkę]

Lilith

Lilith to kobieta wolna, stworzona dużo wcześniej od Ewy, która jest kobietą podległą mężczyźnie. Od dawna już wygnana pomiędzy demony, Lilith nawiedza sny i marzenia mężczyzn.
Pojawia się dziś ponownie jako paleontolog, dyrektorka muzeum Historii Naturalnej w Lone. Dzięki chirurgii plastycznej staje się najpiękniejszą z istot. Ta kobieta w trakcie przemiany decyduje się w pełni korzystać z mężczyzn bo jak dotychczas mąż i młody kochanek nie dawali jej całkowitej satysfakcji.
Głodna mężczyzn i ich członków wyrusza na polowanie. Noc po nocy w mieście "wszelkiej samotności" próbuje nasycić się u samego źródła rozkoszy, aż do dnia kiedy zapragnie krwi…
Krwi, która od zarania dziejów jest siedliskiem przedziwnej duszy ludzkiej, nad którą Lilith bezustannie się zastanawia. Jedynie Sammaël anioł śmierci pod postacią żebraka, okaże się godnym kochankiem krwawej pożeraczki. Czy pomoże on jej znaleźć sposób na wyrwanie się z chaosu. Czy pomoże jej przemienić moce śmierci w moc życia
Intryga Lilith zapiera dech w piersiach od pierwszej do ostatniej strony, jej autorka, dokonuje niezwykłej rzeczy, poruszając w formie porywającej, żywej, erotycznej i pełnej mocy powieści, tematy łączące dawną mitologię i pytania, które zadajemy sobie współcześnie.

Alina Reyes, której "Rzeźnik" i "Za drzwiami" zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków ofiarowuje nam, najbardziej zaskakującą i najbardziej udaną w jej dotychczasowej karierze książkę.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Ale czym jest człowiek bez świadomości? Zwierzęciem, jak każde inne."
Dodał: savor Dodano: 27 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Zaczynam wierzyć, że gdybym zamknęła z sobą dwie zupełnie sobie obce osoby, w końcu zaczęłyby się kochać. Będąc na bezludnej wyspie z jednym mężczyzną, pokochałbym tego, który by się na niej znalazł, jakikolwiek by był."
Dodał: savor Dodano: 25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Każdy potrzebuje móc zatracić się w miłości. Nie tylko kobiety ze swoim romantyzmem, masochizmem i wzdychaniem. Mężczyźni także ze swoimi popędami i zamętami."
Dodał: savor Dodano: 25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-7298-502-2
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: savor
25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają