Kup książkę [edytuj książkę]

Wilczy miot

Książka ukaże się, prawdopodownie w listopadzie 2010 roku.
Będzie jedną z książke z serii "Prawdopodobnie najlepsze książki na świecie" wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Pełna akcji książka, w której wątki historyczne mieszają się z fantastycznymi, tworząc porywającą opowieść o magii, walce i odkupieniu.

Trzynastowieczne Prusy. Krzyżacy bezwzględnie nawracają pogan. Mnichów wspomaga w tym zbożnym dziele oddział wilkołaków. Perfekcyjnie wyszkoleni, bezwarunkowo posłuszni i nadludzko skuteczni, stanowią doskonałe narzędzie w rękach zakonników. Kiedy więc jedna z tego potwornego oddziału, Lilia, postanawia zerwać z krwawą przeszłością, zakon zaczyna tropić ją jak dzikie zwierzę.

Drugi tom cyklu ukaże się w połowie 2011 roku.

W tej nowo odkrytej, wciągającej powieści o wilkołaku, S. A. Swann, nadaje impuls czytelnikom do przeżycia najciemniejszych dni Średniowiecza, tkając rzadkie połączenie romansu, intrygi historycznej, paranormalnych emocji i duchowej odpowiedzi na pytania, by opowiedzieć historię, która na zawsze zmieni to co słyszeliśmy.

Kiedy mnich nieumyślnie odkrywa legowisko młodego wilkołaka, uwalnia go -co później staje się najpotężniejszą i tajną bronią Kościoła. Potajemnie ściągnięte przez Zakon Krzyżacki, wilcze stworzenia służą jako instrumenty Boga przeciwko pogańskim niewierzącym.
Szkoleni, by podkradać się do wsi, okryci w płaszcz ludzkiej formy, są niepowstrzymani. Tylko jedna, zwana Lilly, udaje się sprytnie uciec od swojego brutalnego mistrza.

Uldolf jest za młody, by pamiętać masakrę przed ośmiu lat, która nawiedziła jego wioskę, jego społeczność i jego rodzinę. Ale, zna ból samotności. Gdy spotyka, coś, co wydaje się być piękną, młodą kobietą – ranną i ukrywającą się w lesie – udziela jej pomocy. Uldolf i jego przybrana rodzina zrobi wszystko, by ochronić przerażoną dziewczynę, ale niebezpieczeństwo jest większe niż mogą sobie wyobrazić. Ponieważ śmierć jest jedynym życiem Lilly o jakimkolwiek wie -jeśli ich człowieczeństwo nie przedostanie się przez ciemność Lilly by ochronić jej duszę, także oni wkrótce zaznają tego co ona.

Drugi tom cyklu


Wilczy amulet

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 14 I 2013, 11:11:03 (ponad 5 lat temu)
0 0
Pierwsze strony książki czytałam z trudem, gdyż akcja była chaotyczna i niezrozumiana, ale z każdymi stronami powieść nabiera na wartości. Podobała mi się główna bohaterka, która z przerażającym życiem i zmianą wewnętrzą zaostała bardzo dobrze opisana. Akcja bardzo dobrze przwijała się z wydarzeniami historycznymi. Mimo wad jest to powieść dobra i bardzo mi się podbała, gdyż była inna niż inne książki, z którymi się spotkałam z tego gatunku.
Oceniam książkę na: 4.0
Dodano: 31 VIII 2011, 20:50:29 (ponad 7 lat temu)
0 -1
Jeśli ktoś myśli nad kupnem tej książki to nie polecam. Osobiście żałuje jej zakupu.
Oceniam książkę na: 2.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7648-504-1
Ocena: 3.85
Liczba głosów: 7
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kamelia
09 IX 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają