Kup książkę [edytuj książkę]

Psychologia kwantowa

Na pierwszy rzut oka książka ta może wydawać się kolejnym dziełem na temat samorozwoju. Nie dajcie się zwieść pozorom. Psychologia kwantowa to coś znacznie więcej - synteza najnowszych odkryć z zakresu fizyki, neurolingwistyki, socjologii i psychologii percepcji, wywracająca do góry nogami nasze wyobrażenia o świecie. Skarbnica wiedzy na temat tego, co składa się na 'oprogramowanie umysłu' władające naszymi jaźniami.

Wilson opowiada o złożoności ludzkiego doświadczenia, o tym jak bardzo nie należymy do siebie samych, tylko do 'programów' narzucanych nam przez społeczeństwo. Jednocześnie dostarcza nam wielu praktycznych pomysłów jak wykorzystać ten fakt do swoich celów. Czerpie inspiracje z rewolucyjnych dokonań nauki, w zabawny i błyskotliwy sposób przekładając je na mechanizmy kierujące naszym postrzeganiem i przeżywaniem świata. Psychologia kwantowa to jedno z nielicznych dzieł na temat pracy z umysłem, które potrafi sprostać wyzwaniom XXI wieku.

Źródło: www.okultura.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy wypuści się strzałę z łuku w kierunku jakiegoś celu, wydaje się ona poruszać w przestrzeni. Jednakże w każdej chwili strzała przebywa w jednym miejscu, nie w dwóch, trzech czy więcej równocześnie. Innymi słowy, w każdej chwili zajmuje jakąś pozycję. Skoro w każdej chwili strzała zajmuje jedną i tylko jedną pozycję, zatem w każdej chwili się nie porusza. Skoro nie porusza się w żadnej z tych chwil, nie porusza się w ogóle."
Dodał: horenheb Dodano: 15 V 2011 (ponad 9 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Okultura
Rok wydania: 2008
ISBN: 9788388922176
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: mike
13 V 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają