Kup książkę [edytuj książkę]

Pieskie życie mojego kota

Ada, krakowska fotografka z wybujałym temperamentem, musi stawić czoło jędzowatej ciotce swego hiszpańskiego narzeczonego Joségo. Łatwo nie będzie, bo zdaje się, że ukochana cioteczka Juanita ma problemy z atmosferą ich domu, późnymi powrotami, znaczną ilością wypijanych napojów wyskokowych i ogólnie ze spontanicznym charakterem wybranki bratanka. Nie dość, że Ada musi bronić integralności swojego związku, to jeszcze w jej życiu pojawia się dwóch nieoczekiwanych osobników płci męskiej, z których jeden ma ogon i szczeka, a drugi nosi sukienki.
W sytuacji, gdy matka się zakochuje, José chowa się przed własną ciotką, kot sypia z psem, a przyjaciółki z agencji Bez Jaj uganiają się za pewnym policjantem, zostaje tylko jedno: zaszyć się w jednym z krakowskich barów i z lampką, a lepiej całą butelką wina przeczekać tę burzę. A to dopiero początek...

Książka zachwyci wszystkie spragnione inteligentnego i złośliwego humoru czytelniczki. Świetnie napisana i pełna ciętych ripost powieść to znakomita propozycja na leniwe letnie wieczory. Macios rozprawia się ze schematem czytadła w sposób bezlitosny, wybierając z niego to co najlepsze, a resztę topiąc w pełnej wina kadzi. Książka pokazuje Kraków, jakiego nie znacie. To miasto potrafi się bawić, a Pieskie życie mojego kota jest tego najlepszym przykładem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zaczęło się! Wszyscy faceci są megakurwabeznadziejni! Wszyscy są dokładnie tacy sami! Najpierw się w tobie zakochują, jesteś kurewskim powietrzem, którym oddychają, nie potrafią bez ciebie żyć. Przynoszą ci kwiaty, tony kwiatów, można się udusić od ich ciężkiego zapachu, ale i tak przynoszą jeszcze więcej! Kupują ci prezenty - za duże staniki, za małe koszulki, seksowną bieliznę, którą potem z ciebie zdejmują w romantyczne upojne wieczory. Budzą cię w nocy pocałunkami i wyznaniami miłości. A potem budzisz się pewnego ranka obok całkiem obcego faceta, który nie opuszcza deski klozetowej, zostawia skarpetki na środku pokoju, nie gotuje, wybrzydza na żarcie, które robisz i nigdy, ale to absolutnie nigdy po sobie nie sprząta!"
Dodał: missblair Dodano: 27 VII 2009 (ponad 12 lat temu)
+4 0


"Zawsze wierzyłam, że prawdziwą inspirację do życia czerpie się z alkoholu. Dobrego alkoholu."
Dodał: missblair Dodano: 27 VII 2009 (ponad 12 lat temu)
+3 -3


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-240-1189-6
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: BARMAN2005
12 V 2009 (ponad 12 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają