Kup książkę [edytuj książkę]

Nie zapomnę...

"Jej słowa: 'nie zapomnę nigdy' wypowiedziane ze łzami w oczach były jego przekleństwem i karą, prześladowały go każdego dnia od ich ostatniego spotkania. Usiadł na łóżku i ukrył twarz w dłoniach, od tamtego fatalnego dnia minęło dziesięć lat, a on nie potrafił zapomnieć. Nie mógł zrozumieć, jak mógł być takim idiotą, nie zasłużyła sobie na takie traktowanie. Otrząsnął się i wstał, żeby wziąć prysznic, wszedł do kabiny i odkręcił wodę, chciał zmyć z siebie resztki snu".

Miłość, zawiść, kłamstwa, samotność, rozczarowanie, strach, nadzieja, wiara - to wszystko przeżywają bohaterowie powieści. Ania, pokazując Michałowi swój świat zmienia jego podejście do życia, natomiast on przekonuje się, że prawdą jest powiedzenie: "to, co dajemy innym, kiedyś do nas wraca".

Opowieść o przeznaczeniu, niezwykłej przemianie i miłości, której nie sposób się oprzeć.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 06 IV 2011, 10:15:00 (ponad 7 lat temu)
+1 0
Emocje, emocje i jeszcze raz emocje...Niby zwykła powieść, która może wydarzyć się naprawdę. Typowa polska rzeczywistość i zwykłe życie przeciętnych ludzi. Ale! Rewelacyjna historia nie przeciętnych a wyjątkowych ludzi, którą jak najbardziej może napisać samo życie. Dużo, bardzo dużo emocji, do tego skrajnych - od płaczu z powodu cierpienia do płaczu ze szczęscia. Hedonizm, miłość, poświęcenie, zdrada, przyjaźń, cierpienie, szczęście... Tu jest niemal wszystko...Piękna opowieść o miłości i przeznaczeniu. Doskonała postać głównej bohaterki, Ani - wydaje mi się, że ja bym nie miala sił, by ułożyć sobie na nowo życie po doświadczeniu takiego bólu. Lecz Ania to silna dziewczyna
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 23 I 2012, 16:02:25 (ponad 6 lat temu)
0 0
Rzadko kiedy zdarza mi się sięgnąć po książkę polskiego autora, ale po tą sięgnęłam i się nie zawiodłam. Napisana bardzo prostym językiem bez zbędnych zabiegów literackich i dlatego czyta się ją bardzo lekko. Zawiera bardzo wiele wartościowych przekazów typu " to co dajemy innym, kiedyś do nas wraca" itp. Książkę udało mi się zdobyć od samej autorki z piękną dedykacją dzięki czemu stała się dla mnie wyjątkowa tym bardziej że też uwielbiam muzykę Yirumy niczym autorka i bohaterka książki. Debiut ale jakże udany:) Polecam Polecam Polecam!:)))
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Radwan
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-89938-21-3
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DafNe
30 VII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają