Kup książkę [edytuj książkę]

Dochodząc do Tak

Jest to drugie, poprawione wydanie poszukiwanej książki, pokazującej prostą, wszędzie możliwą do zastosowania, metodę negocjowania sporów prywatnych i zawodowych, czyli jak nie dać się podejść i jednocześnie nie być przykrym. "Dochodząc do TAK" proponuje sprawdzoną w świecie metodę dochodzenia do porozumienia możliwego do zaakceptowania przez każdą ze stron we wszystkich rodzajach konfliktów - niezależnie od tego, czy obejmują one rodziców i dzieci, sąsiadów, kierowników i pracowników, klientów, korporacje, najemców czy dyplomatów. Dzięki tej książce można łatwo nauczyć się, jak skutecznie negocjować z różnymi partnerami.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 02 V 2012, 00:51:26 (ponad 6 lat temu)
0 0
Książkę czyta się umiarkowanie lekko i przyjemnie. Można znaleźć w niej kilka ciekawych rad i przykładowych technik negocjacyjnych, mogących przydać się w życiu codziennym. Lekturę polecam jednak osobom, które z zamiłowania pogłębiają tą tematykę, gdyż niestety często odnosi się wrażenie niepotrzebnego powtarzania wątków (dobre dla ucinających sobie drzemki podczas czytania). Minusem jest to, że po przeczytaniu książki czuje się niedosyt i niestety nie ma przyjemnego uczucia znacznego zwiększenia zasobów wiedzy praktycznej.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: PWE
Rok wydania: 2004
ISBN: 83-208-1250-X
Ocena: 3
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ticket
08 VII 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają