Kup książkę [edytuj książkę]

Bracia lwie serce

Przejmująca opowieść łącząca elementy baśni i sagi rycerskiej. Jej bohaterami są dwaj bracia, którzy w fantastycznej krainie Nangijali walczą w obronie tamtejszego ludu z podłym tyranem i pozostającym w jego służbie potwornym smokiem.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"To był głos Jonatana. Wołał mnie przez mój sen, potrzebował pomocy. Wiedziałem o tym. Jeszcze go wciąż słyszałem i chciałem pognać prosto przed siebie, w ciemną noc, byle tylko dotrzeć do niego, gdziekolwiek się znajduje. Ale prędko zrozumiałem, że to jest zupełnie niemożliwe. Co miałem zrobić? Nie było nikogo tak bezradnego, jak ja! Mogłem tylko wsunąć się z powrotem do łóżka i leżeć, i trząść się, i czuć się zagubionym, małym, wystraszonym i samotnym, chyba najbardziej samotnym na świecie."
Dodał: Serfer Dodano: 21 X 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"Pamiętasz, jak mówiłem, że życie tu, w Dolinie Wiśni, jest proste i przyjemne. Tak było i tak mogłoby być, ale teraz jest inaczej. Bo jak w tej drugiej, dalszej dolinie robi się ciężko i źle, to i u nas się to odczuwa.[...] Bo Dolina Dzikich Róż nie jest już wolnym krajem. Jest w rękach wroga."
Dodał: Serfer Dodano: 21 X 2011 (ponad 7 lat temu)
+1 0


"Obmacałem się dokładnie i poczułem, że jestem zdrowy i wesoły w każdej części ciała. Po co mi w takim razie uroda? I bez niej moje ciało było takie szczęśliwe, jakby się całe śmiało."
Dodał: Serfer Dodano: 21 X 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Co myślicie o odwadze? Który z Braci Lwie Serce był odważniejszy? Czy łatwo wam pokonać strach, który każdego dotyka? Jak na niego reagujecie, czy się spinacie i stoicie w miejscu spoceni i rozedrgani czy może was mobilizuje, jakpozytywna trema? (wyp...
Dodano: 06 VII 2012, 17:22:09 (ponad 6 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2009
ISBN: 9788310116178
Ocena: 4.96
Liczba głosów: 40
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ticket
07 IV 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają