Kup książkę [edytuj książkę]

Głębia

Dla fanów Michaela Crichtona i Clive'a Cusslera. W czasie rutynowego odwiertu pracownicy położonej nieopodal Grenlandii platformy wiertniczej rejestrują niezwykły sygnał pochodzący spod ziemskiej skorupy. Z inicjatywy USA na dnie oceanu powstaje pilnie strzeżona naukowa stacja badawcza Głęboki Sztorm. Czy w głębinie znajdują się ruiny starożytnej Atlantydy? A może pozostały tam ślady pozaziemskiej cywilizacji - źródło ogromnej energii nadające się do wojskowego wykorzystania? Kiedy pracownicy stacji zaczynają zapadać na dziwną chorobę, admiralicja sprowadza na pomoc doktora Petera Crane'a, który ma zbadać jej przyczynę. Jeszcze nie wie, że cztery kilometry morskiej toni kryją tajemnicę tak przerażającą, że wykracza ona poza wszelkie ludzkie wyobrażenia...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Powiem ci coś: natura nie zna przyjaźni. Na naszej planecie jest pełno różnych form życia,które wkładają całą energię w zabijanie innych!"
Dodał: Kremzes Dodano: 09 II 2014 (ponad 4 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 04 XII 2013, 09:41:00 (ponad 4 lat temu)
0 0
"Głębia" to bardzo emocjonujący thriller z interesującą fabułą i wartką akcją. Czyta się błyskawicznie i z zaciekawieniem. Jest to poza tym bardzo dopracowana powieść. Niestety zakończenie jest trochę rozczarowujące, zdecydowanie jest o wiele słabsze niż pozostała część powieści. Mimo tego bawiłam się świetnie. Polecam.
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7359-715-0
Ocena: 4.62
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Goyathlay
20 VI 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają