Kup książkę [edytuj książkę]

Nostalgia anioła

The lovely bones
Debiut powieściowy młodej amerykańskiej pisarki, który zdominował światowe listy bestsellerów na wiele miesięcy, pod względem sprzedaży bijąc na głowę dzieła największych sław literatury. Powieść o życiu i śmierci, radości i smutku, przebaczeniu i zemście. Zgwałcona i zabita dziewczynka trafia do nieba i obserwuje stamtąd życie na Ziemi, które toczy się już bez jej udziału. Zwiedza niezwykłe miejsce zwane niebem bezmiernym, w którym się znajduje, gdzie każde jej życzenie zostaje natychmiast spełnione, z wyjątkiem jednego - możliwości powrotu do ludzi, których kocha...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy dom przeszedł w inne ręce, nowi właściciele sarkali na ciemne plamy na podłodze garażu. Pośredniczka oprowadzająca potencjalnych kupców powiedziała, że to plamy po oleju, ale to byłam ja, przesączająca się przez worek, który przyniósł pan Harvey, i rozlewająca się na betonie. Początek moich tajnych sygnałów dla świata."
Dodał: Callice Dodano: 18 IX 2009 (ponad 11 lat temu)
+16 -3


"... potworności są na tej Ziemi rzeczywiste i dzieją się codziennie. Są jak kwiat albo słońce; nie można ich powstrzymać."
Dodał: Callice Dodano: 19 IX 2009 (ponad 11 lat temu)
+16 -5


"Kiedy księżyc znajdował się wysoko, muzyka milkła. Taniec się kończył. Zamierałyśmy."
Dodał: clary Dodano: 17 III 2010 (ponad 10 lat temu)
+12 -2

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Po przeczytaniu książki doszłam do wniosku,że jest ona o wiele lepsza od filmu(a jakże nie ;) ) W końcu film nie oddaje prawdziwych uczuć tak jak książka.A na nostalgię anioła czekałam dawno,aby ją zakupić!
Dodano: 02 VII 2010, 11:47:32 (ponad 10 lat temu)
Po przeczytaniu książki i obejrzeniu filmu jakie macie zdanie na ten temat? Co było lepsze waszym zdaniem? Według mnie film uzupełniał książkę i nie miało się wrażenia, że coś się nie zgadzało z powieścią. Film nie mówił wprost o niektórych rzeczach,...
Dodano: 27 VI 2010, 21:40:24 (ponad 10 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 17 VIII 2010, 21:47:05 (ponad 10 lat temu)
+3 0
Książkę tę przeczytałam około 5-6 razy. Opowieśc pełna emocji zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. "Nostalgia Anioła" zmusza do refleksji. Wywołuje w czytelniku wiele emocji. Długo czekałam na ukazanie się filmu jedna film był...cóż tu dużo mówić, po prostu film mnie zawiódł.
Oceniam książkę na: 6.0
Dodano: 12 XI 2010, 17:49:37 (ponad 10 lat temu)
0 -1
Ja zamierzam przeczytać książkę. Dużo o niej dobrego słyszałam, a także czytałam wiele recenzji. Tak.. chyba mnie zainteresuje k:
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2005
ISBN: 83-7359-405-1
Ocena: 4.74
Liczba głosów: 114
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: netaa
29 III 2009 (ponad 11 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają