Kup książkę [edytuj książkę]

Surowa dieta oczyszczająca

Ludzie od stuleci wymyślają sposoby, dzięki którym mogliby osiągnąć wymarzoną wagę i sylwetkę. Od lat też poszukujemy recepty na pełnię zdrowia i dobre samopoczucie. Co jednak, gdyby udało się połączyć te wszystkie elementy w jedno i osiągnąć oczekiwane efekty tylko i wyłącznie dzięki jednej, i to w dodatku niezbyt rygorystycznej, diecie?

Niemożliwe? A jednak komuś się to udało. Tym kimś jest Natalia Rose - autorka amerykańskich bestsellerów, której pierwsza książka pojawiła się na polskim rynku. Ta znakomita specjalista od diet i zdrowia człowieka przedstawia dietę opartą na surowych produktach. Ten sposób odżywiania odmienił życie tysięcy Amerykanów. Kolej na Twoje.

Co gwarantuje ta niewielka zmiana nawyków żywieniowych? Przede wszystkim szybkie schudnięcie bez efektu jojo. Ponadto spodziewaj się poprawy nastroju i gruntownej detoksykacji całego organizmu. Jest to najprostsza droga do uniknięcia lub wyeliminowania wielu uciążliwych chorób i schorzeń - niekoniecznie związanych bezpośrednio z przewodem pokarmowym. Bo ta dieta nie tylko odchudza, ale jednocześnie odtruwa i oczyszcza organizm.

Poznaj 5 kroków, które bez ryzyka zagwarantują Ci lepsze życie w ciele, o którym zawsze marzyłeś. Dowiedz się, jak korzystać z tej diety w każdej sytuacji - od pracy czy szkoły poprzez podróż po sytuacje nie zdarzające się często, np. w czasie świąt. Pozwól Natalii Rose skomponować jadłospis specjalnie dla Ciebie i z dnia na dzień obserwuj efekty, o których dotychczas nie śmiałeś marzyć.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7377-386-8
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Karolina
01 V 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają