Kup książkę [edytuj książkę]

Zatrzymajcie świat chcę wysiąść

"- Ty - powiedział postępując krok. Czułam dziwną słabość w dolnej części brzucha. I na dodatek nic nie słyszałam. Jakbym oglądała film pozbawiony ścieżki dźwiękowej..."

W porwanym przez terrorystów samolocie PLL LOT, stojącym na bocznym pasie lotniska "gdzieś w Europie", rozgrywa się dramat setki pasażerów. Wśród nich Ewa, dziewiętnastolatka, podróżująca samotnie. Jest dzień Wigilii. Za okienkami maszyny mrok rozświetlany jedynie reflektorami. Groza narasta, gdy zamaskowani zaczynają zabijać.

Kto porwał boeinga? Dlaczego giną niewinni ludzie? Kim jest tajemniczy King - poszukiwany listami gończymi po całym świecie?

Książka jest zapisem myśli, słów i czynów całkowicie zdezorientowanej nastolatki. Jednak logika zdarzeń spowoduje, że dziewczyna zacznie myśleć: precyzyjnie, sensownie, ze wzrastającą determinacją. A co zrobi Ewa, gdy w tej oszalałej "puszce sardynek" zamaskowany drab stanie za jej plecami...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 15 XII 2011, 16:22:45 (ponad 6 lat temu)
0 0
Mimo tendencyjnej historii rodem z filmów sensacyjnych książka ta jest piękna historią o miłości. Zakończenie może też niezbyt oryginalne, ale poruszające dogłębnie... Bo przecież nie ma nic piękniejszego niż oddać życie za ukochaną, nawet jeżeli ledwie się znali. I bardzo ciekawie skonstruowana postać czarnego charakteru... tak więc w tej książce przeplata się bardzo wiele motywów w których może nie każdy, ale wiele osób znajdzie coś dla siebie
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: SIEDMIORÓG
Rok wydania: 1997
ISBN: 8371625804
Ocena: 4.66
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Maar
12 IV 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają