Kup książkę [edytuj książkę]

Kolekcjonerzy tajemnic

Roger Seagraves właśnie się przekwalifikował – z zabójcy pracującego dla rządu USA stał się handlarzem najbardziej dochodowym towarem na świecie, czyli informacją. Kryterium doboru klientów są pieniądze. Niestety, interes wcale nie idzie gładko i Roger musi zlikwidować przedstawiciela Izby Reprezentantów, dyrektora działu dzieł rzadkich w Bibliotece Kongresu. Nie wie, że niewinny z pozoru bibliotekarz, Caleb Shaw, należy do tajemniczego Klubu Wielbłądów. Operacja szpiegowska Seagravesa zawiśnie na włosku, gdy całe towarzystwo włączy się do akcji... A gdy dołączy do nich Annabelle, która okradła właśnie ładną sumkę właścicielowi kasyna odpowiedzialnemu za śmierć jej matki, atmosfera stanie się naprawdę gorąca. Annabelle ma własne powody, by rozliczyć się z Rogerem – zamordowany kongresman jest jej byłym mężem. Zapowiada się niezła jazda, zwłaszcza, że za kobietą ruszył już pościg, a Seagraves zdecydowany jest dopiąć swego – choćby i po trupach.

Albatros, 2008

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wszelkie podejmowane działania miały być podporządkowane trzem imperatywom misji: 1) zrób to jak najprościej,
2) bądź przygotowany na wszelkie ewentualności,
3) nigdy nie panikuj, niezależnie od tego, jak bardzo ktoś czy coś pokrzyżuje ci plany, co zdarzało się od czasu do czasu.
Gdyby istniała czwarta zasada, brzmiałaby następująco: wykorzystaj fakt, że w sprawach naprawdę ważnych, takich jak kwestia przeżycia, większość ludzi jest głupcami."
Dodał: dona Dodano: 19 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2008
ISBN: 9788373594081
Ocena: 3
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dona
26 III 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają