Kup książkę [edytuj książkę]

Letnia Akademia Uczuć 2. Pięć najważniejszych słów

W Annie i wodorostach, pierwszej części Letniej akademii uczuć, grupa licealistów wyjeżdża na obóz wędrowny do Bułgarii. Małgorzata, Bogdan, Agnieszka, Marcin, bliźniacy, Kaśka... to tylko część bohaterów powieści, pełnej przygód, humoru i wakacyjnego luzu. Mają odmienne charaktery, zainteresowania i problemy, ale wszyscy chcą tego lata przeżyć przygodę nad ciepłym morzem.

Powieść Pięć najważniejszych słów to druga część wydanej w 2000 roku Letniej akademii uczuć. Akcja pierwszej części pt. Anna i wodorosty dzieje się nad Morzem Czarnym, gdzie grupa licealistów przez kilkanaście słonecznych dni poznaje uroki lata w Bułgarii oraz przeżywa ciekawe przygody i perypetie uczuciowe. Letnia akademia uczuć 2 zaczyna się parę dni po powrocie z obozu, w skąpanej w deszczu Warszawie, w chwili, gdy bohaterowie wypełnieni są jeszcze wspomnieniami wakacyjnej wyprawy i z trudem przystosowują się do chmur, zimna, a przede wszystkim do innego, nudniejszego życia pod kontrolą rodziców. Ale czy na pewno to lato nie ma im już nic do zaoferowania? I co z uczuciami, które zrodziły się w Bułgarii? Czy Bogdan odnajdzie Annę? Czy związek Agi i Marcina przetrwa? Jakie tajemnice skrywa Wiesio? Czym zaskoczą Sara i Alan...? Znani i nowi bohaterowie, niespodziewane wydarzenia i nowe uczucia. Doskonała książka na każdą porę roku.

Źródło: merlin.pl

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Sen! Zasnąć na długo, a może nawet na zawsze! I żeby nic się nie przysniło. Nic!"
Dodał: katie157 Dodano: 02 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"Nawet najbardziej gęsta mgła rozwiewa się i nie pozostaje po niej żaden ślad."
Dodał: irkaaa Dodano: 17 VI 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Była miłość i nie ma. Jutro będzie inna, a pojutrze następna. Teraz tylko trzeba się zerwać z tego pieprzonego łózka i tuszyć w nowy dzień z tą samą pieprzona energią co zawsze! Tylko po co? Po co? Jaki to ma sens?"
Dodał: katie157 Dodano: 02 IV 2011 (ponad 8 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Jaki wrażenia po przeczytaniu? Która część bardziej Wam się podobała? Ja po przeczytaniu pierwszej części, wręcz nie mogłam się doczekać kiedy zacznę drugą. :ok: Bardzo 'lekka' w czytaniu, wciągająca. Opisująca prawdziwe problemy z jakimi borykają ...
Dodano: 15 VI 2011, 14:25:49 (ponad 8 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 II 2013, 18:40:49 (ponad 6 lat temu)
0 0
Lekka, przyjemna książka
W sam raz na plażę
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-7506-235-9
Ocena: 4.77
Liczba głosów: 20
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: asiq33
22 I 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają