[edytuj autora]

Marcin Ignacyk

Zdjęcie Marcin Ignacyk
Marcin Ignacyk – na co dzień zajmuje się informatyką, po pracy ma czas na realizację swoich pasji. Z wielu zainteresowań takich jak: żeglarstwo, elektronika, wędkarstwo, gry planszowe to sport stawia na pierwszym miejscu. W 2012 rozpoczął regularne treningi biegowe by ukończyć swój pierwszy w życiu triathlon. Kluczowym rokiem w jego sportowej przygodzie był rok 2013, kiedy to po raz pierwszy wziął udział w biegu na orientację. Od tego momentu imprezy na orientację na stałe zagościły w jego kalendarzu biegowym. Uczestnictwo w tego typu zawodach oraz miłość do sportu zmotywowała go do napisania książki o tej tematyce, by każdy mógł poznać tę wspaniałą formę aktywnego spędzania czasu.
[edytuj opis]

Najwyżej oceniane książki autora

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Sama możliwość ukończenia biegu, jak i rywalizacja z innymi biegaczami, bez wątpienia przynosi niesamowitą satysfakcję. (...) Bieg na orientację pozwala nie tylko kontynuować biegową przygodę, ale również zmobilizować umysł do ciężkiej pracy. Zawody na orientację integrują umysł i ciało, dają niesamowitą satysfakcję oraz możliwości spędzenia czasu w rewelacyjnej atmosferze."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Książka przeznaczona jest dla początkujących biegaczy, którzy nigdy nie brali udziału w tego typu imprezie oraz osób średnio-zaawansowanych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę z orientacji sportowej. Często po pierwszym udziale w takiej imprezie, pozostaje się w tym sportowym świecie na długo."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Bieg na orientację to impreza sportowa, która polega na odnalezieniu w terenie określonej ilości punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. Z racji, iż impreza odbywa się na otwartym terenie, uczestnik w dowolny sposób może odnajdywać wskazane punkty. To, jaki wariant drogi wybierze pomiędzy punktami kontrolnymi zależy wyłącznie od niego i będzie miało wpływ na rezultat końcowy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
14 IV 2016 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają