[edytuj autora]

Laura Kraft

Zdjęcie Laura Kraft
Nie sądziłam, że może być coś bardziej emocjonującego i podniecającego od czytania książki. Teraz wiem, że może… Minęła północ. Moje dwa skarby śpią spokojnie za ścianą. A ja piszę powieść. Jest dokładnie taka, jaką chciałabym przeczytać. Mieści w sobie to, co najlepsze w książkach: tajemnicę, intrygę, zbrodnię i miłość. Sceny miłosne miały szokować, zawstydzać, ale też zachwycać? Czy tak jest?

Laura Kraft to pseudonim. Relacjonowanie wydarzeń z otaczającej rzeczywistości to moja codzienność, mój zawód. Jednak czerpanie z wyobraźni i tworzenie wirtualnego świata daje zupełnie inny rodzaj satysfakcji. Dobra książka wciąga i Pisarza i Czytelnika.

[edytuj opis]

Najwyżej oceniane książki autora

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Włosy po bokach głowy i na karku były mocno wygolone. Dwudniowy na oko zarost wyglądał bardzo seksownie, tak, że chciało się poczuć jego szorstkość na skórze. Wyglądał tak pociągająco, że Renata nie mogła oderwać od niego wzroku."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"William cię kocha, nie pozwoli cię skrzywdzić i sam też cię nie skrzywdzi. Choć z drugiej strony, ta jego miłość do ciebie to obsesja. Przelał na ciebie wszystkie swoje dobre uczucia. Nie wiem, co zrobi, gdy cię straci. To wszystko nałożyło się na siebie, zbiegło się w czasie. Ratuj siebie i dziecko. Tu masz pieniądze. Zamówię ci taksówkę. Pojedziesz prosto na lotnisko. Nie mów mi, dokąd polecisz."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Na własnych nogach poszła w ostatnią drogę ojca. Jego śmierć ją załamała. Nie chciała już walczyć. Miała wyrzuty sumienia, że ojciec przez nią zmarł. W chwili słabości wyznała mi kiedyś, że miała być dla niego radością na stare lata, a okazała się gwoździem do trumny."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 21 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
21 III 2016 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają