[edytuj autora]

Ben Sherwood

Zdjęcie Ben Sherwood
Ben Sherwood (ur. 12 lutego 1964) amerykański pisarz, dziennikarz i przedsiębiorca. Ben Sherwood urodził się w Los Angeles, Kalifornia, syn Doroty i Richard Sherwood. Jego matką jest gospodyni domowa i wolontariuszka sztuki, jego ojciec był znanym prawnikiem, obywatelem i mecenasem sztuki. Sherwood obecnie mieszka w Los Angeles z żoną Karen Kehela Sherwood, która jest współprzewodniczącą Imagine Films, oddziału firmy produkcji filmowej i telewizyjnej Imagine Entertainment. Mają dwóch synów: William Richard Sherwood i Charles Edmund Sherwood. W 1981 r. Sherwood ukończył Harvard-Westlake School (wówczas zwany Harvard School) w Los Angeles. W 1986 r. ukończył Phi Beta Kappa z Harvard College w Cambridge , MA, uzyskując stopień AB w amerykańskiego rządu.
[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"-Sercu zaufaj, gdy morze w ogniu stanie - przypomniał słowa wiersza cytowanego na pogrzebie jej ojca. -... i żyj miłością, choć gwiazdy pędzą wspak - dokończyła."
Dodał: Miravelle Dodano: 16 VII 2012 (ponad 8 lat temu)
+4 0


"Wierzę w cuda. Nie chodzi mi o te powszechne, jak cud życia, którego przykładem jest choćby mój synek, ssący matczyną pierś, czy zapierające dech w piersiach zjawiska naturalne, takie jak zachód słońca. Mówię o prawdziwych cudach: o przemienieniu wody w wino albo przywróceniu do życia umarłego."
Dodał: Miravelle Dodano: 16 VII 2012 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"W pewnej chwili Charlie zmienił temat i zaczął opowiadać o chmurach. Rozróżniamy ich dziewięć typów, a każdy definiowany jest zależnie od wyglądu oraz piętra występowania."
Dodał: Miravelle Dodano: 16 VII 2012 (ponad 8 lat temu)
+1 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 6
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: shczooreczek
09 VI 2010 (ponad 10 lat temu)

Statystyki pisarza

4 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają