Koszmarne fantazje

Recenzja książki Niemoralne propozycje
❤️‍🔥"Chłopak koleżanki"❤️‍🔥
Bohaterka postanawia odegrać się na dawnej znajomej ze szkoły i poderwać jej chłopaka. Początek jest obiecujący, ale potem wydarzenia dzieją się trochę za szybko, a cała intryga wydaje mi się grubymi nićmi szyta.

❤️‍🔥"Współlokatorzy"❤️‍🔥
Studentka wprowadza się do mieszkania, w którym urzęduje już trzech współlokatorów i postanawia ich wszystkich uwieść. Ten rozdział podobał mi się najbardziej. Jest niegrzecznie, gorąco, napięcie czuć od pierwszego słowa aż do ostatniego. To opowiadanie to spełnienie głęboko ukrytych fantazji, zdecydowanie warte przeczytania!

❤️‍🔥"Potrzebujący"❤️‍🔥
Bohaterka przekomarza się ze swoim przyjacielem, który próbuje ją zeswatać ze znajomym. Opowiadanie skupia się w głównej mierze na ich dialogu, który na początku jest nawet zabawny, ale z czasem zaczyna męczyć. Zakończenie jest dosyć nieprzyjemne i mało podniecające.

❤️‍🔥"Zemsta"❤️‍🔥
Fabuła jest bardzo podobna do pierwszego opowiadania, tylko zakończenie bardziej gorzkie. Wyrzuty sumienia, które czasem pojawiają się po zbliżeniu, tutaj zostawiają czytelnika z nieprzyjemnym uczuciem na długo po lekturze.

❤️‍🔥"Pożyczona kochanka"❤️‍🔥
Bohaterka spotyka się ze swoim kochankiem, który niestety nie może jej w tej chwili zaspokoić, ale za to proponuje zastępstwo w postaci swojego współlokatora. Co prawda jest gorąco, ale ostatecznie wychodzi z tego nieprzyjemna sytuacja.

"Niemoralne propozycje" to miła odmiana po paru niezbyt mądrych powieściach erotycznych, które ostatnio czytałam. Podobały mi się krótkie formy w takim gatunku oraz lekkie pióro autorki. Czytało mi się szybko i łatwo dało się odczuć opisywane emocje. Tylko dlaczego mam wrażenie, że w większości opowiadań kobieta jest poszkodowana i koniec końców żałuje chwili zapomnienia? Sięgając po ten tomik miałam nadzieję na spełnienie erotycznych snów, a część niestety okazała się koszmarami. Nie wiem, co o tym myśleć, na pewno nie zgadzam się z niektórymi morałami. Jak to z antologiami bywa, niektóre opowiadania czytało się lepiej, inne gorzej.

Polecam miłośnikom niegrzecznych książek, sprawdźcie i oceńcie sami.

Książka została otrzymana z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl.
Dodał:
Dodano: 22 VI 2022 (7 dni temu)
Komentarzy: 0
Odsłon: 17
[dodaj komentarz]

Komentarze do recenzji

Do tej recenzji nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Autor recenzji

Imię: Justyna
Wiek: 30 lat
Z nami od: 14 III 2021

Recenzowana książka

Niemoralne propozycjeJak nie zatracić się we własnych pragnieniach? Dwanaście historii, o których nie śniło się filozofom, ale zapewne pojawiały się w snach każdego z nas. Bo czy jest ktoś, kto nigdy nie pomyślał o romansie z partnerem znajomego lub nie marzył o przygodzie na jedną noc? Może trójkąt, wymiana partnerów albo seks w ryzykownym miejscu? Każda z tych opowieści to barwny scenariusz na temat zakazanych pr...

Ocena czytelników: 3.5 (głosów: 1)
Autor recenzji ocenił książkę na: 3.5