Trudne słowa (tematów: 1)
Gra polega na znalezieniu trudnego słowa, kończącego się ostatnią literą słowa, które podał poprzedni użytkownik . Np: Humanizm- manufaktura
Jeżeli wyraz kończy się na y lub inną samogłoskę i nie możecie znaleźć słowa, to wtedy kierujecie się przedostatnią literą słowa.
Np. domy- mikser
Muzyka (tematów: 28)
Kochasz ciężkie brzmienia czy może jesteś miłośnikiem muzyki klasycznej? Bez względu na to jaka będzie odpowiedź - jest to grupa dla Ciebie. Zapraszam do dyskusji o Waszych ulubionych wykonawcach, gatunkach oraz wszystkim co wiąże się z szeroko pojętą muzyką.
DoK - Dyskusje o Komiksach (tematów: 2)
Grupa dla wielbicieli komiksu, mangi itp. W DoK'u dyskutujemy o wszelkich przejawach łączenia ze sobą literatury z obrazem we wszystkich możliwych wariantach i proporcjach.