START Reklamy - pomysł

enpeudemots | Utworzono: 20 III 2010, 09:02:55 (ponad 14 lat temu)
Jeżeli chodzi o pomysły dotyczące portalu to zmieniłbym sposób wyświetlania reklam.
Obecnie reklama po prawej stronie jest tak inwazyjna, że przeszkadza w przeglądaniu portalu. Można ją by umieścić na stałe? Generalnie taki sposób wyświetlania reklam dyskwalifikuje portal. Jeżeli już reklama ma być natrętna to można przemyśleć sposób i zrobić tak że wyświetlana jest raz użytkownikowi np: przy wejściu na stronę, a nie gdziekolwiek w portalu się wejdzie
Odp: 2, Odsłon: 1664, Ostatni post: ponad 14 lat temu przez enpeudemots

Odpowiedzi do tematu

Wszystkich odpowiedzi: 2

Artur | 20 III 2010, 12:55:43 (ponad 14 lat temu) +0 -0 | 1#
Nie przewidziałem, że jeszcze dużo osób korzysta z monitora 17'' gdzie rozdzielczość jest na tyle mała iż reklama nachodzi na stronę. Ale w większości przypadków gdy rozdzielczość jest większa dopasowuje się do lewej krawędzi ekranu tak, że nie najeżdża na stronę.

Uznałem, że taka forma nie będzie inwazyjna z tego względu iż nie miesza się w ogóle z treścią strony, a jedynie wisi sobie obok na białej przestrzeni przy krawędzi okna przeglądarki.

Aby ułatwić przeglądanie osobom, które mają zbyt małą rozdzielczość ekranu i reklama najeżdża im na właściwą treść strony wprowadziłem opcję schowaj. Od teraz reklama będzie ukrywana na 6 godzin dla zalogowanych użytkowników.

Dziękuje za sugestie. Mam nadzieję, że ułatwi to korzystanie z portalu.
enpeudemots | 21 III 2010, 13:39:42 (ponad 14 lat temu) +2 -0 | 2#
Generalnie fajnie że można schować na 6 godzin. Pomysł całkiem dobry.
Co do 17'' monitorów to i tak rozważ wbudowanie reklam na stałe. Ja używam laptopa 15,4'' a coraz więcej osób korzysta zarówno z laptopów jak i netbooków. Może faktycznie byłoby lepiej reklamę jakoś wbudować. To jednak oczywiście tylko pomysł
pozdrawiam


Wszystkich odpowiedzi: 2

Grupa: Oficjalna grupa webook.pl

Oficjalna grupa webook.pl Organizujemy tutaj konkursy. Jest to także grupa, w której można zgłaszać pomysły odnośnie portalu webook.pl. Tutaj zgłosisz nam duplikaty książek lub autorów. Możecie tutaj śmiało pisać o waszych spostrzeżeniach odnośnie projektu webook.
Typ grupy: Otwarta
Dołączenie: każdy może dołączyć
Założyciel: Artur
Utworzono: 06 IX 2009, 21:16:29
(ponad 14 lat temu)
Kategoria: Pozostałe (grup: 9)
Tematów: 86
Członkowie: 435 (pokaż członków grupy)

Dyskusję obserwują

Użytkownicy obserwujący dyskusję (1):

Informacja podświetlona na zielono oznaczają, że użytkownik widział wszystkie nowe posty w tym temacie. Natomiast informacja czerwona oznacza, że jeszcze nie czytał najnowszych postów.

przeczytał
Artur

Menu

Szukaj. Aby znaleźć grupę lub temat wybierz jedną z kategorii poniżej, a nad listą grup/tematów będzie widoczne pole wyszukiwania.
START: Kategorie grup

Nowe grupy dyskusyjne
    - Nowo dodane tematy
    - Nowe wypowiedzi w tematach

Ranking tagów opisujących grupy